Stembureau Cult centrum Den Boogaard in Oisterwijk (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2018

Postcode 5066 AR · Wijk Dorp Moergestel

Hier zijn 1.619 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 25,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 420 25,9% 22,8% +3,1 pp 8,7%
VVD 346 21,4% 24,0% −2,6 pp 6,8%
Nieuw Sociaal Contract 220 13,6% 13,3% +0,3 pp 7,8%
GroenLinks-PvdA 146 9,0% 12,3% −3,3 pp 5,6%
BBB 140 8,6% 4,9% +3,8 pp 13,5%
D66 110 6,8% 7,5% −0,7 pp 6,9%
CDA 89 5,5% 4,2% +1,3 pp 10,0%
SP 46 2,8% 3,3% −0,4 pp 6,6%
Forum voor Democratie 22 1,4% 1,5% −0,1 pp 7,1%
Partij voor de Dieren 22 1,4% 1,6% −0,3 pp 6,3%
50PLUS 15 0,9% 0,7% +0,2 pp 10,4%
JA21 14 0,9% 0,6% +0,2 pp 10,2%
Volt 7 0,4% 1,4% −1,0 pp 2,3%
BVNL / Groep Van Haga 5 0,3% 0,5% −0,2 pp 4,8%
ChristenUnie 4 0,2% 0,3% −0,1 pp 5,6%
Splinter 4 0,2% 0,1% +0,2 pp 20,0%
DENK 3 0,2% 0,5% −0,3 pp 2,8%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 2 0,1% 0,0% +0,1 pp 20,0%
PartijvdSport 2 0,1% 0,0% +0,1 pp 25,0%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 8,3%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 11,1%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Oisterwijk, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: BBB haalde hier +3,8 pp meer dan gemiddeld in Oisterwijk.
  • Qua gewicht is dit het 7e van de 16 stembureaus: 7,6% van alle geldige stemmen in Oisterwijk en 0,0157% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 13 stemmen in Oisterwijk komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Oisterwijk

Alle stembureaus in Oisterwijk

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.