Stembureau OBS de Rietpluim in Nuenen, Gerwen en Nederwetten (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 5673 PS · Wijk Nuenen

Hier zijn 1.941 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 24,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VVD 469 24,2% 18,9% +5,2 pp 15,3%
D66 429 22,1% 22,4% −0,3 pp 11,8%
CDA 280 14,4% 15,7% −1,2 pp 11,0%
PVV 224 11,5% 12,3% −0,8 pp 11,2%
GroenLinks-PvdA 222 11,4% 12,2% −0,8 pp 11,2%
JA21 110 5,7% 5,9% −0,3 pp 11,5%
Forum voor Democratie 49 2,5% 3,1% −0,6 pp 9,6%
BBB 30 1,5% 1,6% −0,1 pp 11,5%
Partij voor de Dieren 28 1,4% 1,4% +0,1 pp 12,4%
Volt 21 1,1% 1,3% −0,2 pp 9,7%
SP 18 0,9% 1,3% −0,4 pp 8,3%
ChristenUnie 14 0,7% 0,5% +0,2 pp 17,5%
50PLUS 12 0,6% 1,7% −1,0 pp 4,4%
BVNL 8 0,4% 0,2% +0,2 pp 29,6%
NSC 7 0,4% 0,4% +0,0 pp 12,1%
SGP 7 0,4% 0,2% +0,2 pp 25,9%
DENK 6 0,3% 0,4% −0,1 pp 8,2%
DE LINIE 3 0,2% 0,0% +0,1 pp 37,5%
BIJ1 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 5,9%
LP 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 6,3%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 7,1%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 5,9%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Nuenen, Gerwen en Nederwetten, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +5,2 pp meer dan gemiddeld in Nuenen, Gerwen en Nederwetten.
  • Qua gewicht is dit het 1e van de 14 stembureaus: 12,0% van alle geldige stemmen in Nuenen, Gerwen en Nederwetten en 0,0187% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 8 stemmen in Nuenen, Gerwen en Nederwetten komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Nuenen, Gerwen en Nederwetten

Alle stembureaus in Nuenen, Gerwen en Nederwetten

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.