Stembureau Stembureau ROC Nijmegen Marterstraat in Nijmegen (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 6531 JK · Wijk Nijmegen-Midden

Hier zijn 1.280 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 39,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 510 39,8% 27,0% +12,9 pp 1,6%
D66 399 31,2% 25,8% +5,3 pp 1,3%
VVD 93 7,3% 8,6% −1,4 pp 0,9%
CDA 81 6,3% 6,9% −0,6 pp 1,0%
Partij voor de Dieren 48 3,8% 4,4% −0,7 pp 0,9%
PVV 35 2,7% 10,5% −7,8 pp 0,3%
JA21 27 2,1% 3,5% −1,3 pp 0,7%
SP 21 1,6% 2,9% −1,2 pp 0,6%
Volt 21 1,6% 2,3% −0,7 pp 0,8%
Forum voor Democratie 16 1,3% 2,3% −1,1 pp 0,6%
NSC 5 0,4% 0,3% +0,1 pp 1,5%
50PLUS 4 0,3% 0,8% −0,5 pp 0,4%
BBB 4 0,3% 0,7% −0,4 pp 0,5%
BIJ1 4 0,3% 0,7% −0,4 pp 0,5%
ChristenUnie 4 0,3% 0,7% −0,4 pp 0,5%
DENK 3 0,2% 1,9% −1,7 pp 0,1%
SGP 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 1,9%
Vrede voor Dieren 2 0,2% 0,2% −0,0 pp 1,0%
BVNL 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
ELLECT 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Nijmegen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +12,9 pp meer dan gemiddeld in Nijmegen.
  • Qua gewicht is dit het 44e van de 83 stembureaus: 1,1% van alle geldige stemmen in Nijmegen en 0,0123% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 91 stemmen in Nijmegen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Nijmegen

Alle stembureaus in Nijmegen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.