Stembureau Dennenstraat 17 in Nijmegen (2023)
Postcode 6543 JN · Wijk Nijmegen-Nieuw-West
Hier zijn 739 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 38,8% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 287 | 38,8% | 34,3% | +4,5 pp | 0,7% |
| D66 | 88 | 11,9% | 10,4% | +1,5 pp | 0,8% |
| PVV | 67 | 9,1% | 14,7% | −5,7 pp | 0,4% |
| VVD | 55 | 7,4% | 9,8% | −2,3 pp | 0,5% |
| Nieuw Sociaal Contract | 52 | 7,0% | 9,3% | −2,2 pp | 0,5% |
| Volt | 45 | 6,1% | 3,6% | +2,5 pp | 1,1% |
| Partij voor de Dieren | 42 | 5,7% | 4,2% | +1,5 pp | 0,9% |
| SP | 26 | 3,5% | 4,0% | −0,5 pp | 0,6% |
| BIJ1 | 14 | 1,9% | 0,8% | +1,1 pp | 1,6% |
| ChristenUnie | 12 | 1,6% | 0,7% | +0,9 pp | 1,5% |
| CDA | 11 | 1,5% | 1,9% | −0,4 pp | 0,5% |
| DENK | 11 | 1,5% | 1,9% | −0,4 pp | 0,5% |
| JA21 | 8 | 1,1% | 0,5% | +0,6 pp | 1,4% |
| Forum voor Democratie | 7 | 0,9% | 1,6% | −0,6 pp | 0,4% |
| BBB | 4 | 0,5% | 1,2% | −0,6 pp | 0,3% |
| LP | 3 | 0,4% | 0,0% | +0,4 pp | 5,6% |
| Piratenpartij - De Groenen | 2 | 0,3% | 0,1% | +0,1 pp | 1,4% |
| SGP | 2 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 1,6% |
| BVNL / Groep Van Haga | 1 | 0,1% | 0,3% | −0,2 pp | 0,3% |
| PartijvdSport | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 1,4% |
| Splinter | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 0,8% |
| 50PLUS | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Nijmegen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −5,7 pp minder dan gemiddeld in Nijmegen.
- Qua gewicht is dit het 70e van de 83 stembureaus: 0,7% van alle geldige stemmen in Nijmegen en 0,0072% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 152 stemmen in Nijmegen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Nijmegen
- Berg en Dalseweg 207 767 stemmen · GroenLinks-PvdA 38%
- Winselingseweg 12 739 stemmen · GroenLinks-PvdA 39%
- de Gildekamp 6018 771 stemmen · PVV 28%
- Weteringweg 51 735 stemmen · PVV 42%
- Thorbeckestraat 75 776 stemmen · PVV 32%
- Kerkstraat 65 732 stemmen · GroenLinks-PvdA 34%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.