Stembureau Stembureau Aqua Viva in Nijmegen (2025)
Postcode 6525 SM · Wijk Nijmegen-Zuid
Hier zijn 1.914 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 32,1% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 614 | 32,1% | 27,0% | +5,1 pp | 1,9% |
| D66 | 494 | 25,8% | 25,8% | −0,0 pp | 1,6% |
| CDA | 209 | 10,9% | 6,9% | +4,0 pp | 2,6% |
| VVD | 151 | 7,9% | 8,6% | −0,7 pp | 1,5% |
| PVV | 111 | 5,8% | 10,5% | −4,7 pp | 0,9% |
| Partij voor de Dieren | 83 | 4,3% | 4,4% | −0,1 pp | 1,6% |
| JA21 | 54 | 2,8% | 3,5% | −0,6 pp | 1,3% |
| SP | 45 | 2,4% | 2,9% | −0,5 pp | 1,3% |
| Volt | 29 | 1,5% | 2,3% | −0,8 pp | 1,1% |
| Forum voor Democratie | 28 | 1,5% | 2,3% | −0,8 pp | 1,0% |
| BBB | 26 | 1,4% | 0,7% | +0,7 pp | 3,2% |
| BIJ1 | 14 | 0,7% | 0,7% | +0,0 pp | 1,7% |
| 50PLUS | 13 | 0,7% | 0,8% | −0,1 pp | 1,4% |
| ChristenUnie | 12 | 0,6% | 0,7% | −0,1 pp | 1,4% |
| DENK | 12 | 0,6% | 1,9% | −1,3 pp | 0,5% |
| NSC | 5 | 0,3% | 0,3% | −0,0 pp | 1,5% |
| BVNL | 4 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 3,3% |
| SGP | 4 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 2,5% |
| Vrede voor Dieren | 3 | 0,2% | 0,2% | −0,0 pp | 1,5% |
| Piratenpartij | 2 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 1,2% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 1,2% |
| ELLECT | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Nijmegen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +5,1 pp meer dan gemiddeld in Nijmegen.
- Qua gewicht is dit het 20e van de 83 stembureaus: 1,6% van alle geldige stemmen in Nijmegen en 0,0184% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 61 stemmen in Nijmegen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Nijmegen
- Stembureau H. Dominicuskerk 1.937 stemmen · GroenLinks-PvdA 31%
- Stembureau Wijkcentrum Hatert 1.913 stemmen · PVV 25%
- Stembureau Wijkcentrum De Schalmei 1.947 stemmen · GroenLinks-PvdA 24%
- Stembureau Sporthal de Boog 1.874 stemmen · D66 37%
- Stembureau Wijkcentrum Burghardt 1.956 stemmen · D66 33%
- Stembureau Oud Burgeren Gasthuis 1.823 stemmen · D66 32%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.