Stembureau Stembureau De Partner I in Nieuwegein (2025)
Postcode 3437 PL · Wijk Batau Zuid
Hier zijn 1.403 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 17,5% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 245 | 17,5% | 17,2% | +0,2 pp | 3,7% |
| PVV | 230 | 16,4% | 19,5% | −3,1 pp | 3,1% |
| GroenLinks-PvdA | 209 | 14,9% | 13,5% | +1,4 pp | 4,1% |
| VVD | 170 | 12,1% | 13,7% | −1,6 pp | 3,2% |
| CDA | 147 | 10,5% | 10,0% | +0,5 pp | 3,9% |
| JA21 | 84 | 6,0% | 6,2% | −0,2 pp | 3,6% |
| Forum voor Democratie | 56 | 4,0% | 4,5% | −0,5 pp | 3,3% |
| DENK | 55 | 3,9% | 3,3% | +0,7 pp | 4,4% |
| 50PLUS | 43 | 3,1% | 2,0% | +1,1 pp | 5,6% |
| SP | 42 | 3,0% | 2,0% | +1,0 pp | 5,7% |
| Partij voor de Dieren | 30 | 2,1% | 2,0% | +0,2 pp | 4,0% |
| ChristenUnie | 25 | 1,8% | 1,5% | +0,3 pp | 4,3% |
| BBB | 21 | 1,5% | 1,4% | +0,1 pp | 3,9% |
| SGP | 14 | 1,0% | 0,6% | +0,4 pp | 6,0% |
| Volt | 12 | 0,9% | 1,2% | −0,3 pp | 2,7% |
| BIJ1 | 8 | 0,6% | 0,4% | +0,1 pp | 4,9% |
| NSC | 6 | 0,4% | 0,4% | +0,0 pp | 4,0% |
| DE LINIE | 2 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 13,3% |
| Piratenpartij | 2 | 0,1% | 0,2% | −0,0 pp | 3,3% |
| Vrede voor Dieren | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 4,1% |
| BVNL | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| NL PLAN | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Nieuwegein, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −3,1 pp minder dan gemiddeld in Nieuwegein.
- Qua gewicht is dit het 4e van de 36 stembureaus: 3,7% van alle geldige stemmen in Nieuwegein en 0,0135% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 27 stemmen in Nieuwegein komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Nieuwegein
- Stembureau Dorpshuis Fort Vreeswijk 1.466 stemmen · PVV 22%
- Stembureau De Partner II 1.371 stemmen · PVV 18%
- Stembureau SBO De Evenaar 1.545 stemmen · PVV 22%
- Stembureau Van Baarenhove 1.274 stemmen · PVV 20%
- Stembureau Gemeenschapsruimte "boerderij Bos" 1.693 stemmen · PVV 20%
- Stembureau De Kom I 1.248 stemmen · D66 19%
Alle stembureaus in Nieuwegein
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.