Stembureau Zorgcentrum Graafzicht in Molenlanden (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022

Hier zijn 1.025 geldige stemmen uitgebracht. SGP werd hier de grootste met 31,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
SGP 325 31,7% 18,4% +13,3 pp 5,8%
CDA 190 18,5% 17,6% +0,9 pp 3,6%
PVV 109 10,6% 14,7% −4,1 pp 2,4%
ChristenUnie 102 10,0% 7,6% +2,4 pp 4,5%
VVD 63 6,1% 11,1% −5,0 pp 1,9%
D66 56 5,5% 7,6% −2,1 pp 2,4%
JA21 48 4,7% 6,1% −1,5 pp 2,6%
Forum voor Democratie 46 4,5% 5,3% −0,8 pp 2,9%
BBB 30 2,9% 2,8% +0,1 pp 3,5%
GroenLinks-PvdA 27 2,6% 4,7% −2,1 pp 1,9%
SP 10 1,0% 0,8% +0,2 pp 4,2%
DENK 8 0,8% 0,4% +0,4 pp 6,8%
50PLUS 6 0,6% 1,0% −0,4 pp 2,0%
Partij voor de Dieren 2 0,2% 0,8% −0,6 pp 0,8%
Volt 2 0,2% 0,4% −0,2 pp 1,6%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 4,5%
BVNL 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
BIJ1 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
NSC 0 0,0% 0,3% −0,3 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Molenlanden, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier +13,3 pp meer dan gemiddeld in Molenlanden.
  • Qua gewicht is dit het 16e van de 28 stembureaus: 3,4% van alle geldige stemmen in Molenlanden en 0,0099% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 30 stemmen in Molenlanden komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Molenlanden

Alle stembureaus in Molenlanden

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.