Stembureau Dorpshuis de Vijf Lelies in Molenlanden (2025)
Hier zijn 1.077 geldige stemmen uitgebracht. SGP werd hier de grootste met 26,5% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| SGP | 285 | 26,5% | 18,4% | +8,1 pp | 5,1% |
| PVV | 166 | 15,4% | 14,7% | +0,7 pp | 3,7% |
| CDA | 124 | 11,5% | 17,6% | −6,1 pp | 2,3% |
| VVD | 124 | 11,5% | 11,1% | +0,4 pp | 3,7% |
| JA21 | 77 | 7,1% | 6,1% | +1,0 pp | 4,1% |
| ChristenUnie | 64 | 5,9% | 7,6% | −1,6 pp | 2,8% |
| D66 | 60 | 5,6% | 7,6% | −2,0 pp | 2,6% |
| Forum voor Democratie | 60 | 5,6% | 5,3% | +0,3 pp | 3,8% |
| BBB | 55 | 5,1% | 2,8% | +2,3 pp | 6,4% |
| GroenLinks-PvdA | 37 | 3,4% | 4,7% | −1,3 pp | 2,6% |
| DENK | 7 | 0,6% | 0,4% | +0,3 pp | 5,9% |
| 50PLUS | 5 | 0,5% | 1,0% | −0,5 pp | 1,7% |
| Volt | 5 | 0,5% | 0,4% | +0,1 pp | 4,1% |
| SP | 3 | 0,3% | 0,8% | −0,5 pp | 1,3% |
| LP | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 11,8% |
| NSC | 2 | 0,2% | 0,3% | −0,1 pp | 2,6% |
| DE LINIE | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 12,5% |
| BVNL | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Partij voor de Dieren | 0 | 0,0% | 0,8% | −0,8 pp | 0,0% |
| Piratenpartij | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrede voor Dieren | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Molenlanden, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier +8,1 pp meer dan gemiddeld in Molenlanden.
- Qua gewicht is dit het 14e van de 28 stembureaus: 3,6% van alle geldige stemmen in Molenlanden en 0,0104% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 28 stemmen in Molenlanden komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Molenlanden
- Sporthal De Reiger 1.132 stemmen · CDA 18%
- MFC Den Hoek 1.053 stemmen · CDA 18%
- De Vijverhof 1.145 stemmen · CDA 22%
- Zorgcentrum Graafzicht 1.025 stemmen · SGP 32%
- Ontmoetingskerk 1.226 stemmen · SGP 44%
- Peperhof Arkel 966 stemmen · PVV 23%
Alle stembureaus in Molenlanden
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.