Stembureau Wooncentrum 't Stroomdal in Midden-Drenthe (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 9411 KD · Wijk Beilen

Hier zijn 1.125 geldige stemmen uitgebracht. Nieuw Sociaal Contract werd hier de grootste met 18,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
Nieuw Sociaal Contract 213 18,9% 15,9% +3,1 pp 5,7%
PVV 212 18,8% 23,8% −5,0 pp 3,8%
GroenLinks-PvdA 160 14,2% 12,9% +1,3 pp 5,3%
BBB 151 13,4% 15,0% −1,5 pp 4,3%
VVD 132 11,7% 11,8% −0,1 pp 4,8%
CDA 58 5,2% 4,2% +1,0 pp 5,9%
D66 43 3,8% 3,5% +0,4 pp 5,3%
ChristenUnie 33 2,9% 2,3% +0,6 pp 6,0%
SP 31 2,8% 2,5% +0,2 pp 5,2%
Forum voor Democratie 24 2,1% 2,0% +0,1 pp 5,1%
Partij voor de Dieren 19 1,7% 1,8% −0,1 pp 4,4%
SGP 14 1,2% 1,0% +0,2 pp 6,0%
BVNL / Groep Van Haga 13 1,2% 0,8% +0,3 pp 6,6%
JA21 6 0,5% 0,5% +0,1 pp 5,4%
Volt 5 0,4% 0,9% −0,4 pp 2,5%
50PLUS 3 0,3% 0,4% −0,1 pp 3,2%
Splinter 3 0,3% 0,1% +0,2 pp 15,0%
DENK 2 0,2% 0,2% −0,0 pp 4,3%
LP 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 16,7%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 5,3%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Midden-Drenthe, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −5,0 pp minder dan gemiddeld in Midden-Drenthe.
  • Qua gewicht is dit het 12e van de 20 stembureaus: 4,8% van alle geldige stemmen in Midden-Drenthe en 0,0109% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 21 stemmen in Midden-Drenthe komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Midden-Drenthe

Alle stembureaus in Midden-Drenthe

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.