Stembureau Dorpshuis 't Haolerhoes in Midden-Drenthe (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 9414 AV · Wijk Hooghalen

Hier zijn 1.156 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 21,3% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 246 21,3% 23,8% −2,6 pp 4,4%
BBB 206 17,8% 15,0% +2,9 pp 5,9%
VVD 164 14,2% 11,8% +2,3 pp 5,9%
Nieuw Sociaal Contract 143 12,4% 15,9% −3,5 pp 3,9%
GroenLinks-PvdA 142 12,3% 12,9% −0,6 pp 4,7%
ChristenUnie 50 4,3% 2,3% +2,0 pp 9,2%
CDA 41 3,5% 4,2% −0,7 pp 4,2%
D66 30 2,6% 3,5% −0,9 pp 3,7%
Forum voor Democratie 28 2,4% 2,0% +0,4 pp 5,9%
Partij voor de Dieren 28 2,4% 1,8% +0,6 pp 6,5%
SGP 25 2,2% 1,0% +1,2 pp 10,7%
SP 19 1,6% 2,5% −0,9 pp 3,2%
Volt 13 1,1% 0,9% +0,3 pp 6,4%
BVNL / Groep Van Haga 10 0,9% 0,8% +0,0 pp 5,1%
JA21 6 0,5% 0,5% +0,0 pp 5,4%
BIJ1 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 8,0%
50PLUS 1 0,1% 0,4% −0,3 pp 1,1%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 8,3%
Splinter 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 5,0%
DENK 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Midden-Drenthe, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: Nieuw Sociaal Contract haalde hier −3,5 pp minder dan gemiddeld in Midden-Drenthe.
  • Qua gewicht is dit het 10e van de 20 stembureaus: 4,9% van alle geldige stemmen in Midden-Drenthe en 0,0112% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 20 stemmen in Midden-Drenthe komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Midden-Drenthe

Alle stembureaus in Midden-Drenthe

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.