Stembureau MFA Groene Borg in Midden-Drenthe (2025)
Postcode 9431 MK · Wijk Westerbork
Hier zijn 1.339 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 19,8% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| VVD | 265 | 19,8% | 15,0% | +4,8 pp | 7,5% |
| D66 | 245 | 18,3% | 12,2% | +6,1 pp | 8,5% |
| CDA | 187 | 14,0% | 14,2% | −0,3 pp | 5,6% |
| GroenLinks-PvdA | 166 | 12,4% | 11,1% | +1,3 pp | 6,3% |
| PVV | 144 | 10,8% | 16,7% | −6,0 pp | 3,7% |
| BBB | 101 | 7,5% | 8,3% | −0,8 pp | 5,2% |
| Forum voor Democratie | 64 | 4,8% | 6,6% | −1,8 pp | 4,1% |
| JA21 | 53 | 4,0% | 5,5% | −1,6 pp | 4,1% |
| Partij voor de Dieren | 26 | 1,9% | 1,3% | +0,6 pp | 8,3% |
| SP | 25 | 1,9% | 1,9% | −0,0 pp | 5,6% |
| 50PLUS | 20 | 1,5% | 1,7% | −0,2 pp | 4,9% |
| Volt | 10 | 0,7% | 0,6% | +0,2 pp | 7,2% |
| NSC | 9 | 0,7% | 0,6% | +0,1 pp | 6,5% |
| ChristenUnie | 6 | 0,4% | 2,2% | −1,7 pp | 1,2% |
| Vrede voor Dieren | 5 | 0,4% | 0,1% | +0,2 pp | 14,3% |
| SGP | 4 | 0,3% | 1,1% | −0,8 pp | 1,5% |
| BVNL | 3 | 0,2% | 0,2% | +0,0 pp | 5,8% |
| BIJ1 | 3 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 14,3% |
| DENK | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 2,4% |
| FNP | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 3,8% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 4,8% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Midden-Drenthe, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier +6,1 pp meer dan gemiddeld in Midden-Drenthe.
- Qua gewicht is dit het 4e van de 22 stembureaus: 5,7% van alle geldige stemmen in Midden-Drenthe en 0,0129% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 18 stemmen in Midden-Drenthe komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Midden-Drenthe
- Buurtgebouw De Raat 1.406 stemmen · PVV 28%
- Dorpshuis De Weidehoek 1.320 stemmen · PVV 18%
- Zalencentrum Het Valkenhof 1.538 stemmen · CDA 17%
- Gemeentehuis Beilen 1.306 stemmen · VVD 15%
- Stefanuskerk 1.562 stemmen · D66 20%
- Dorpshuis De Spil 1.281 stemmen · PVV 19%
Alle stembureaus in Midden-Drenthe
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.