Stembureau Gemeentehuis Beilen in Midden-Drenthe (2025)
Postcode 9411 NB · Wijk Beilen
Hier zijn 1.306 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 15,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| VVD | 201 | 15,4% | 15,0% | +0,4 pp | 5,7% |
| CDA | 181 | 13,9% | 14,2% | −0,4 pp | 5,4% |
| PVV | 178 | 13,6% | 16,7% | −3,1 pp | 4,5% |
| D66 | 175 | 13,4% | 12,2% | +1,2 pp | 6,1% |
| GroenLinks-PvdA | 173 | 13,2% | 11,1% | +2,1 pp | 6,6% |
| BBB | 85 | 6,5% | 8,3% | −1,8 pp | 4,3% |
| JA21 | 78 | 6,0% | 5,5% | +0,4 pp | 6,0% |
| Forum voor Democratie | 74 | 5,7% | 6,6% | −0,9 pp | 4,7% |
| SP | 40 | 3,1% | 1,9% | +1,2 pp | 8,9% |
| ChristenUnie | 37 | 2,8% | 2,2% | +0,6 pp | 7,2% |
| Partij voor de Dieren | 24 | 1,8% | 1,3% | +0,5 pp | 7,7% |
| 50PLUS | 21 | 1,6% | 1,7% | −0,1 pp | 5,1% |
| SGP | 13 | 1,0% | 1,1% | −0,1 pp | 5,0% |
| DENK | 7 | 0,5% | 0,2% | +0,4 pp | 16,7% |
| Volt | 6 | 0,5% | 0,6% | −0,1 pp | 4,3% |
| BVNL | 5 | 0,4% | 0,2% | +0,2 pp | 9,6% |
| NSC | 5 | 0,4% | 0,6% | −0,2 pp | 3,6% |
| Vrede voor Dieren | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,0 pp | 5,7% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 4,8% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Midden-Drenthe, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −3,1 pp minder dan gemiddeld in Midden-Drenthe.
- Qua gewicht is dit het 6e van de 22 stembureaus: 5,5% van alle geldige stemmen in Midden-Drenthe en 0,0126% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 18 stemmen in Midden-Drenthe komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Midden-Drenthe
- Dorpshuis De Weidehoek 1.320 stemmen · PVV 18%
- Dorpshuis De Spil 1.281 stemmen · PVV 19%
- MFA Groene Borg 1.339 stemmen · VVD 20%
- Kerkelijk Centrum De Voorhof 1.233 stemmen · VVD 22%
- Buurtgebouw De Raat 1.406 stemmen · PVV 28%
- Wooncentrum 't Stroomdal 1.206 stemmen · VVD 16%
Alle stembureaus in Midden-Drenthe
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.