Stembureau Rembrandthof in Meppel (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 7944 GK · Wijk Koedijkslanden

Hier zijn 582 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 20,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 121 20,8% 15,2% +5,6 pp 3,4%
GroenLinks-PvdA 87 14,9% 11,8% +3,1 pp 3,2%
CDA 70 12,0% 13,1% −1,0 pp 2,3%
D66 67 11,5% 16,8% −5,3 pp 1,7%
VVD 51 8,8% 14,9% −6,2 pp 1,5%
Forum voor Democratie 36 6,2% 5,8% +0,4 pp 2,7%
JA21 32 5,5% 6,1% −0,6 pp 2,3%
BBB 23 4,0% 3,7% +0,2 pp 2,7%
ChristenUnie 23 4,0% 3,2% +0,7 pp 3,1%
SP 21 3,6% 2,2% +1,4 pp 4,1%
50PLUS 18 3,1% 1,5% +1,6 pp 5,2%
DENK 10 1,7% 1,2% +0,5 pp 3,6%
FNP 4 0,7% 0,1% +0,5 pp 12,1%
Partij voor de Dieren 4 0,7% 1,7% −1,0 pp 1,0%
Volt 4 0,7% 0,9% −0,2 pp 1,9%
BIJ1 3 0,5% 0,1% +0,4 pp 8,8%
NSC 3 0,5% 0,4% +0,1 pp 3,0%
LP 2 0,3% 0,1% +0,2 pp 6,7%
BVNL 1 0,2% 0,2% +0,0 pp 2,6%
SGP 1 0,2% 0,8% −0,6 pp 0,5%
Vrede voor Dieren 1 0,2% 0,1% +0,1 pp 4,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Meppel, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −6,2 pp minder dan gemiddeld in Meppel.
  • Qua gewicht is dit het 21e van de 22 stembureaus: 2,5% van alle geldige stemmen in Meppel en 0,0056% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 40 stemmen in Meppel komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Meppel

Alle stembureaus in Meppel

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.