Stembureau Stembureau Sporthal Daalhof I in Maastricht (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 6215 JC · Wijk Buitenwijk West

Hier zijn 1.046 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 37,0% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 387 37,0% 26,4% +10,6 pp 2,3%
VVD 174 16,6% 13,5% +3,1 pp 2,0%
GroenLinks-PvdA 149 14,2% 22,0% −7,8 pp 1,1%
Nieuw Sociaal Contract 138 13,2% 11,5% +1,7 pp 1,9%
D66 46 4,4% 7,2% −2,8 pp 1,0%
SP 33 3,2% 3,6% −0,4 pp 1,5%
Forum voor Democratie 23 2,2% 2,3% −0,1 pp 1,6%
Partij voor de Dieren 20 1,9% 2,6% −0,7 pp 1,2%
BBB 17 1,6% 1,6% +0,0 pp 1,7%
CDA 17 1,6% 2,5% −0,9 pp 1,1%
DENK 12 1,1% 1,4% −0,3 pp 1,3%
50PLUS 9 0,9% 0,6% +0,2 pp 2,3%
Volt 9 0,9% 2,4% −1,5 pp 0,6%
JA21 6 0,6% 0,6% +0,0 pp 1,7%
BVNL / Groep Van Haga 3 0,3% 0,3% −0,0 pp 1,6%
Splinter 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 2,9%
BIJ1 1 0,1% 0,5% −0,4 pp 0,3%
ChristenUnie 0 0,0% 0,4% −0,4 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Maastricht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +10,6 pp meer dan gemiddeld in Maastricht.
  • Qua gewicht is dit het 25e van de 63 stembureaus: 1,7% van alle geldige stemmen in Maastricht en 0,0102% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 60 stemmen in Maastricht komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Maastricht

Alle stembureaus in Maastricht

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.