Stembureau Stembureau Maastrichtse Verkennersband in Maastricht (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 6218 AV · Wijk Buitenwijk West

Hier zijn 893 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 39,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 355 39,8% 20,8% +18,9 pp 2,7%
GroenLinks-PvdA 86 9,6% 17,0% −7,4 pp 0,8%
CDA 84 9,4% 9,7% −0,3 pp 1,4%
D66 84 9,4% 19,2% −9,8 pp 0,7%
VVD 77 8,6% 12,6% −4,0 pp 1,0%
Forum voor Democratie 44 4,9% 3,5% +1,4 pp 2,0%
JA21 43 4,8% 4,6% +0,3 pp 1,5%
50PLUS 29 3,2% 1,7% +1,6 pp 2,8%
DENK 27 3,0% 1,3% +1,7 pp 3,2%
SP 19 2,1% 2,3% −0,2 pp 1,3%
BBB 18 2,0% 1,1% +1,0 pp 2,7%
Partij voor de Dieren 9 1,0% 2,8% −1,8 pp 0,5%
Volt 5 0,6% 1,4% −0,9 pp 0,5%
NSC 4 0,4% 0,4% +0,1 pp 1,7%
FNP 2 0,2% 0,0% +0,2 pp 10,5%
SGP 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 2,3%
Vrede voor Dieren 2 0,2% 0,3% −0,1 pp 1,1%
BIJ1 1 0,1% 0,4% −0,3 pp 0,4%
ChristenUnie 1 0,1% 0,4% −0,3 pp 0,4%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 1,9%
BVNL 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Maastricht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +18,9 pp meer dan gemiddeld in Maastricht.
  • Qua gewicht is dit het 36e van de 64 stembureaus: 1,4% van alle geldige stemmen in Maastricht en 0,0086% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 71 stemmen in Maastricht komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Maastricht

Alle stembureaus in Maastricht

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.