Stembureau Stembureau Gebouw LEF-team in Maastricht (2025)
Postcode 6214 AX · Wijk Buitenwijk West
Hier zijn 686 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 28,9% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 198 | 28,9% | 20,8% | +8,1 pp | 1,5% |
| GroenLinks-PvdA | 129 | 18,8% | 17,0% | +1,8 pp | 1,2% |
| D66 | 99 | 14,4% | 19,2% | −4,8 pp | 0,8% |
| VVD | 51 | 7,4% | 12,6% | −5,2 pp | 0,6% |
| CDA | 43 | 6,3% | 9,7% | −3,5 pp | 0,7% |
| Forum voor Democratie | 35 | 5,1% | 3,5% | +1,6 pp | 1,6% |
| Partij voor de Dieren | 31 | 4,5% | 2,8% | +1,7 pp | 1,8% |
| JA21 | 22 | 3,2% | 4,6% | −1,3 pp | 0,8% |
| SP | 20 | 2,9% | 2,3% | +0,6 pp | 1,4% |
| 50PLUS | 14 | 2,0% | 1,7% | +0,4 pp | 1,3% |
| BBB | 10 | 1,5% | 1,1% | +0,4 pp | 1,5% |
| Volt | 10 | 1,5% | 1,4% | +0,0 pp | 1,1% |
| DENK | 9 | 1,3% | 1,3% | −0,0 pp | 1,1% |
| ChristenUnie | 5 | 0,7% | 0,4% | +0,3 pp | 1,8% |
| Vrede voor Dieren | 5 | 0,7% | 0,3% | +0,4 pp | 2,7% |
| BIJ1 | 2 | 0,3% | 0,4% | −0,1 pp | 0,9% |
| Piratenpartij | 2 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 3,8% |
| NSC | 1 | 0,1% | 0,4% | −0,2 pp | 0,4% |
| BVNL | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Maastricht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +8,1 pp meer dan gemiddeld in Maastricht.
- Qua gewicht is dit het 55e van de 64 stembureaus: 1,1% van alle geldige stemmen in Maastricht en 0,0066% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 92 stemmen in Maastricht komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Maastricht
- Stembureau Stichting Moetiara Maloekoe 690 stemmen · PVV 28%
- Stembureau Envida locatie Larisa 683 stemmen · D66 20%
- Stembureau Envida locatie Croonenhoff 720 stemmen · PVV 22%
- Stembureau Sportcafé Jekerdal 675 stemmen · D66 28%
- Stembureau Envida locatie Koepelhof 736 stemmen · D66 24%
- Stembureau Kantine RKSV Heer 628 stemmen · D66 23%
Alle stembureaus in Maastricht
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.