Hoe stemde Maasbracht in Maasgouw in 2023?

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Met stembureaus in onder meer: Brachterbeek

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 22 november 2023 zijn bij de 3 stembureaus in Maasbracht 4.314 geldige stemmen uitgebracht (28,5% van alle stemmen in Maasgouw). PVV werd hier de grootste met 40,9%. Vergeleken met heel Maasgouw scoorden PVV (+5,9 pp) en BBB (+0,0 pp) hier hoger en GroenLinks-PvdA (−2,9 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
PVV 1.766 40,9% 35,1% +5,9 pp
VVD 661 15,3% 15,7% −0,4 pp
Nieuw Sociaal Contract 630 14,6% 15,8% −1,2 pp
GroenLinks-PvdA 327 7,6% 10,5% −2,9 pp
BBB 182 4,2% 4,2% +0,0 pp
D66 154 3,6% 4,7% −1,2 pp
CDA 136 3,2% 3,3% −0,2 pp
SP 125 2,9% 3,3% −0,4 pp
Forum voor Democratie 93 2,2% 2,3% −0,1 pp
Partij voor de Dieren 57 1,3% 1,6% −0,3 pp
BVNL / Groep Van Haga 41 1,0% 0,7% +0,3 pp
50PLUS 34 0,8% 0,5% +0,3 pp
JA21 31 0,7% 0,7% +0,1 pp
Volt 25 0,6% 0,7% −0,2 pp
ChristenUnie 16 0,4% 0,3% +0,0 pp
DENK 15 0,3% 0,2% +0,2 pp
Piratenpartij - De Groenen 5 0,1% 0,1% +0,0 pp
SGP 5 0,1% 0,1% +0,0 pp
BIJ1 4 0,1% 0,1% +0,0 pp
Splinter 4 0,1% 0,1% +0,0 pp
LP 1 0,0% 0,0% +0,0 pp
PartijvdSport 1 0,0% 0,0% −0,0 pp
Samen voor Nederland 1 0,0% 0,0% +0,0 pp
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp

Stembureaus in Maasbracht

Andere wijken in Maasgouw

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Maasgouw · Alle stembureaus