Hoe stemde Beegden in Maasgouw in 2023?

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 22 november 2023 zijn bij de 1 stembureaus in Beegden 1.265 geldige stemmen uitgebracht (8,4% van alle stemmen in Maasgouw). PVV werd hier de grootste met 32,6%. Vergeleken met heel Maasgouw scoorden GroenLinks-PvdA (+2,7 pp) en Nieuw Sociaal Contract (+1,1 pp) hier hoger en PVV (−2,5 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
PVV 412 32,6% 35,1% −2,5 pp
Nieuw Sociaal Contract 214 16,9% 15,8% +1,1 pp
VVD 179 14,2% 15,7% −1,6 pp
GroenLinks-PvdA 166 13,1% 10,5% +2,7 pp
D66 71 5,6% 4,7% +0,9 pp
BBB 48 3,8% 4,2% −0,4 pp
SP 48 3,8% 3,3% +0,5 pp
CDA 33 2,6% 3,3% −0,7 pp
Forum voor Democratie 28 2,2% 2,3% −0,0 pp
Partij voor de Dieren 24 1,9% 1,6% +0,3 pp
Volt 12 0,9% 0,7% +0,2 pp
JA21 10 0,8% 0,7% +0,1 pp
BVNL / Groep Van Haga 7 0,6% 0,7% −0,1 pp
ChristenUnie 3 0,2% 0,3% −0,1 pp
50PLUS 2 0,2% 0,5% −0,4 pp
BIJ1 2 0,2% 0,1% +0,1 pp
PartijvdSport 2 0,2% 0,0% +0,1 pp
DENK 1 0,1% 0,2% −0,1 pp
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,1 pp
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,0% +0,0 pp
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,1 pp
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp
SGP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp

Stembureaus in Beegden

Andere wijken in Maasgouw

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Maasgouw · Alle stembureaus