Stembureau Stembureau Gasterie De Knip in Maasgouw (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 6019 AG · Wijk Wessem

Hier zijn 1.233 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 36,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 445 36,1% 35,1% +1,0 pp 8,4%
VVD 200 16,2% 15,7% +0,5 pp 8,4%
Nieuw Sociaal Contract 191 15,5% 15,8% −0,3 pp 8,0%
GroenLinks-PvdA 131 10,6% 10,5% +0,2 pp 8,3%
D66 56 4,5% 4,7% −0,2 pp 7,8%
BBB 46 3,7% 4,2% −0,5 pp 7,2%
SP 42 3,4% 3,3% +0,2 pp 8,5%
CDA 32 2,6% 3,3% −0,7 pp 6,3%
Forum voor Democratie 30 2,4% 2,3% +0,2 pp 8,8%
Partij voor de Dieren 16 1,3% 1,6% −0,3 pp 6,5%
50PLUS 12 1,0% 0,5% +0,4 pp 14,8%
JA21 8 0,6% 0,7% −0,0 pp 7,9%
BVNL / Groep Van Haga 7 0,6% 0,7% −0,1 pp 6,9%
Volt 7 0,6% 0,7% −0,2 pp 6,3%
ChristenUnie 3 0,2% 0,3% −0,1 pp 5,8%
DENK 2 0,2% 0,2% −0,0 pp 7,1%
LP 2 0,2% 0,0% +0,1 pp 66,7%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 16,7%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 7,1%
SGP 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 7,1%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Maasgouw, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +1,0 pp meer dan gemiddeld in Maasgouw.
  • Qua gewicht is dit het 8e van de 12 stembureaus: 8,2% van alle geldige stemmen in Maasgouw en 0,0120% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 12 stemmen in Maasgouw komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Maasgouw

Alle stembureaus in Maasgouw

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.