Hoe stemde Ammerzoden in Maasdriel in 2025?

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Met stembureaus in onder meer: Well

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 29 oktober 2025 zijn bij de 3 stembureaus in Ammerzoden 3.031 geldige stemmen uitgebracht (18,4% van alle stemmen in Maasdriel). PVV werd hier de grootste met 23,4%. Vergeleken met heel Maasdriel scoorden CDA (+2,7 pp) en VVD (+2,2 pp) hier hoger en PVV (−3,5 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
PVV 710 23,4% 27,0% −3,5 pp
VVD 649 21,4% 19,2% +2,2 pp
CDA 448 14,8% 12,1% +2,7 pp
D66 338 11,2% 11,9% −0,8 pp
JA21 256 8,4% 7,6% +0,8 pp
Forum voor Democratie 149 4,9% 5,4% −0,5 pp
GroenLinks-PvdA 139 4,6% 5,8% −1,2 pp
BBB 88 2,9% 3,0% −0,1 pp
SGP 56 1,8% 1,9% −0,1 pp
50PLUS 50 1,6% 1,4% +0,2 pp
SP 40 1,3% 1,2% +0,1 pp
ChristenUnie 32 1,1% 0,7% +0,3 pp
Partij voor de Dieren 30 1,0% 1,0% −0,0 pp
Volt 14 0,5% 0,7% −0,2 pp
BVNL 10 0,3% 0,2% +0,1 pp
NSC 8 0,3% 0,2% +0,1 pp
Piratenpartij 5 0,2% 0,1% +0,0 pp
DENK 5 0,2% 0,3% −0,2 pp
Vrede voor Dieren 3 0,1% 0,1% −0,0 pp
FNP 1 0,0% 0,0% +0,0 pp
BIJ1 0 0,0% 0,0% −0,0 pp
ELLECT 0 0,0% 0,0% +0,0 pp
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% +0,0 pp

Stembureaus in Ammerzoden

Andere wijken in Maasdriel

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Maasdriel · Alle stembureaus