Stembureau Stembureau De Weesboom in Maasdriel

Ook bekijken: 2025 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 5324 AT · Wijk Ammerzoden

Hier waren 549 kiezers toegelaten (4,7% van alle toegelaten kiezers in Maasdriel) en zijn 547 geldige stemmen uitgebracht. Hart voor Maasdriel werd hier de grootste met 36,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
Hart voor Maasdriel 201 36,7% 32,1% +4,7 pp 5,3%
Samen Sterk Maasdriel 130 23,8% 28,0% −4,2 pp 4,0%
CDA 91 16,6% 8,1% +8,5 pp 9,5%
GroenLinks-PvdA 41 7,5% 9,3% −1,9 pp 3,7%
VVD 34 6,2% 10,9% −4,7 pp 2,7%
D66 34 6,2% 6,1% +0,1 pp 4,7%
SGP 16 2,9% 5,4% −2,5 pp 2,5%
Blanco1Niet meegeteld in de aandelen hierboven
Ongeldig1Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Maasdriel, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Kandidaten met de meeste stemmen

  1. Patrick van der Steen (Hart voor Maasdriel) · 60 stemmen · 11,0% van alle stemmen hier
  2. Tim Pootjes (Hart voor Maasdriel) · 56 stemmen · 10,2% van alle stemmen hier
  3. Britt den Ouden (Hart voor Maasdriel) · 41 stemmen · 7,5% van alle stemmen hier
  4. Cees Paerels (Samen Sterk Maasdriel) · 28 stemmen · 5,1% van alle stemmen hier
  5. Nita van Bergen (CDA) · 28 stemmen · 5,1% van alle stemmen hier
  6. Peter van Liempt (Samen Sterk Maasdriel) · 25 stemmen · 4,6% van alle stemmen hier
  7. Liesbeth Faas - Mes (D66) · 22 stemmen · 4,0% van alle stemmen hier
  8. Jan Jennissen (CDA) · 21 stemmen · 3,8% van alle stemmen hier
  9. Toine Nettenbreijers (Samen Sterk Maasdriel) · 18 stemmen · 3,3% van alle stemmen hier
  10. Alois van Doornmalen (GroenLinks-PvdA) · 18 stemmen · 3,3% van alle stemmen hier
  11. Enes Demir (Samen Sterk Maasdriel) · 17 stemmen · 3,1% van alle stemmen hier
  12. Evelien Baudoin (GroenLinks-PvdA) · 15 stemmen · 2,7% van alle stemmen hier
  13. Hans van der Zalm (VVD) · 14 stemmen · 2,6% van alle stemmen hier
  14. Joost Quik (SGP) · 14 stemmen · 2,6% van alle stemmen hier
  15. Robert van Dijk (CDA) · 13 stemmen · 2,4% van alle stemmen hier

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: CDA haalde hier +8,5 pp meer dan gemiddeld in Maasdriel.
  • Qua gewicht is dit het 13e van de 18 stembureaus: 4,7% van alle geldige stemmen in Maasdriel en 0,0072% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 21 stemmen in Maasdriel komt van dit stembureau.

De telling

Geldige stempassen496
Geldige volmachtbewijzen53
Toegelaten kiezers549
Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig)549
Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers)0
Blanco en ongeldig2 (0,4%)

Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,36% van de stembiljetten, tegen 0,68% in Maasdriel en 0,58% in heel Nederland.

Bij dit stembureau is bij de telling gemeld: onderzocht vanwege onverklaard verschil; uitslag gecorrigeerd.

Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.

Andere stembureaus in Maasdriel

Alle stembureaus in Maasdriel

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.