Stembureau Het Klavier in Loon op Zand (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 5171 CV · Wijk Kaatsheuvel-West

Hier zijn 1.698 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 37,0% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 628 37,0% 31,8% +5,2 pp 13,3%
VVD 278 16,4% 20,2% −3,8 pp 9,3%
Nieuw Sociaal Contract 219 12,9% 13,2% −0,3 pp 11,2%
GroenLinks-PvdA 156 9,2% 9,9% −0,7 pp 10,7%
D66 81 4,8% 5,0% −0,2 pp 10,9%
BBB 73 4,3% 4,7% −0,4 pp 10,5%
SP 63 3,7% 4,0% −0,3 pp 10,5%
CDA 60 3,5% 3,7% −0,2 pp 10,9%
Forum voor Democratie 36 2,1% 1,7% +0,4 pp 14,5%
Partij voor de Dieren 27 1,6% 1,2% +0,3 pp 14,7%
Volt 17 1,0% 0,9% +0,1 pp 12,7%
DENK 13 0,8% 0,6% +0,2 pp 15,9%
JA21 11 0,6% 0,6% +0,1 pp 12,5%
50PLUS 9 0,5% 0,8% −0,2 pp 8,0%
Splinter 5 0,3% 0,1% +0,1 pp 22,7%
BVNL / Groep Van Haga 4 0,2% 0,4% −0,2 pp 6,9%
ChristenUnie 4 0,2% 0,5% −0,2 pp 5,9%
Piratenpartij - De Groenen 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 37,5%
Samen voor Nederland 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 30,0%
SGP 3 0,2% 0,4% −0,2 pp 5,4%
BIJ1 2 0,1% 0,1% +0,0 pp 18,2%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 14,3%
LP 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 33,3%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 25,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Loon op Zand, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +5,2 pp meer dan gemiddeld in Loon op Zand.
  • Qua gewicht is dit het 1e van de 13 stembureaus: 11,4% van alle geldige stemmen in Loon op Zand en 0,0165% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 9 stemmen in Loon op Zand komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Loon op Zand

Alle stembureaus in Loon op Zand

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.