Stembureau De Rode Loper in Loon op Zand (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 5171 XJ · Wijk Kaatsheuvel-West

Hier zijn 1.157 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 35,3% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 408 35,3% 23,5% +11,8 pp 11,5%
VVD 158 13,7% 19,7% −6,0 pp 5,3%
CDA 128 11,1% 13,8% −2,8 pp 6,1%
D66 126 10,9% 14,5% −3,6 pp 5,7%
GroenLinks-PvdA 89 7,7% 7,4% +0,2 pp 7,9%
JA21 82 7,1% 7,3% −0,2 pp 7,4%
Forum voor Democratie 45 3,9% 4,1% −0,2 pp 7,3%
50PLUS 39 3,4% 2,1% +1,3 pp 12,6%
SP 25 2,2% 1,5% +0,7 pp 11,1%
BBB 23 2,0% 2,2% −0,2 pp 6,8%
DENK 15 1,3% 0,5% +0,8 pp 18,5%
ChristenUnie 6 0,5% 0,5% +0,1 pp 8,8%
Partij voor de Dieren 5 0,4% 1,0% −0,6 pp 3,3%
BVNL 3 0,3% 0,2% +0,1 pp 10,7%
BIJ1 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 14,3%
NSC 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 3,2%
SGP 1 0,1% 0,4% −0,3 pp 1,6%
Volt 1 0,1% 0,7% −0,6 pp 1,0%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 5,0%
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% +0,0 pp –

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Loon op Zand, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +11,8 pp meer dan gemiddeld in Loon op Zand.
  • Qua gewicht is dit het 9e van de 13 stembureaus: 7,7% van alle geldige stemmen in Loon op Zand en 0,0111% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 13 stemmen in Loon op Zand komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Loon op Zand

Alle stembureaus in Loon op Zand

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.