Stembureau Gemeenschapshuis Huissen-Zand in Lingewaard (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 6851 GL · Wijk Huissen

Hier zijn 1.601 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 25,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 402 25,1% 26,5% −1,4 pp 4,9%
VVD 343 21,4% 19,3% +2,1 pp 5,7%
Nieuw Sociaal Contract 280 17,5% 15,2% +2,3 pp 5,9%
GroenLinks-PvdA 198 12,4% 13,7% −1,3 pp 4,7%
D66 107 6,7% 7,1% −0,4 pp 4,8%
CDA 83 5,2% 3,5% +1,6 pp 7,5%
BBB 61 3,8% 4,2% −0,3 pp 4,7%
SP 35 2,2% 3,3% −1,1 pp 3,4%
Partij voor de Dieren 20 1,2% 1,5% −0,2 pp 4,4%
Volt 20 1,2% 1,2% +0,0 pp 5,2%
Forum voor Democratie 17 1,1% 1,6% −0,5 pp 3,5%
JA21 6 0,4% 0,6% −0,3 pp 3,1%
BVNL / Groep Van Haga 5 0,3% 0,4% −0,0 pp 4,5%
ChristenUnie 5 0,3% 0,4% −0,1 pp 3,8%
50PLUS 4 0,2% 0,6% −0,3 pp 2,2%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 3 0,2% 0,0% +0,2 pp 30,0%
Splinter 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 8,3%
BIJ1 2 0,1% 0,1% +0,0 pp 5,4%
DENK 2 0,1% 0,4% −0,3 pp 1,6%
Piratenpartij - De Groenen 2 0,1% 0,1% +0,1 pp 9,1%
SGP 2 0,1% 0,1% −0,0 pp 5,1%
LP 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 9,1%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Lingewaard, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: Nieuw Sociaal Contract haalde hier +2,3 pp meer dan gemiddeld in Lingewaard.
  • Qua gewicht is dit het 3e van de 28 stembureaus: 5,2% van alle geldige stemmen in Lingewaard en 0,0156% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 19 stemmen in Lingewaard komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Lingewaard

Alle stembureaus in Lingewaard

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.