Hoe stemde Horn in Leudal in 2025?
Met stembureaus in onder meer: Kern Horn
Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 29 oktober 2025 zijn bij de 2 stembureaus in Horn 2.288 geldige stemmen uitgebracht (10,1% van alle stemmen in Leudal). PVV werd hier de grootste met 24,0%. Vergeleken met heel Leudal scoorden GroenLinks-PvdA (+1,8 pp) en D66 (+0,6 pp) hier hoger en BBB (−2,2 pp) lager.
Wat is hier gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel in de wijk | Aandeel gemeente | Verschil |
|---|---|---|---|---|
| PVV | 548 | 24,0% | 24,1% | −0,2 pp |
| CDA | 362 | 15,8% | 16,1% | −0,3 pp |
| VVD | 358 | 15,6% | 15,5% | +0,1 pp |
| D66 | 310 | 13,5% | 13,0% | +0,6 pp |
| GroenLinks-PvdA | 216 | 9,4% | 7,6% | +1,8 pp |
| JA21 | 180 | 7,9% | 7,6% | +0,3 pp |
| Forum voor Democratie | 99 | 4,3% | 4,5% | −0,1 pp |
| BBB | 63 | 2,8% | 5,0% | −2,2 pp |
| 50PLUS | 36 | 1,6% | 1,7% | −0,1 pp |
| Partij voor de Dieren | 29 | 1,3% | 1,1% | +0,2 pp |
| SP | 26 | 1,1% | 1,5% | −0,3 pp |
| Volt | 15 | 0,7% | 0,6% | +0,1 pp |
| NSC | 13 | 0,6% | 0,4% | +0,1 pp |
| DENK | 11 | 0,5% | 0,2% | +0,3 pp |
| ChristenUnie | 8 | 0,3% | 0,3% | +0,0 pp |
| SGP | 5 | 0,2% | 0,2% | +0,0 pp |
| LP | 3 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp |
| BVNL | 3 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp |
| DE LINIE | 1 | 0,0% | 0,0% | +0,0 pp |
| FNP | 1 | 0,0% | 0,0% | +0,0 pp |
| Vrede voor Dieren | 1 | 0,0% | 0,2% | −0,1 pp |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp |
| Piratenpartij | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp |
Stembureaus in Horn
- Stembureau De Postkoets Kern Horn · 6085 AG · 1.266 stemmen · PVV 22%
- Stembureau Hotel-Restaurant De Abdij Kern Horn · 6085 BA · 1.022 stemmen · PVV 26%
Andere wijken in Leudal
- Heythuysen 4.204 stemmen · PVV 21%
- Roggel 2.714 stemmen · PVV 23%
- Haelen 2.524 stemmen · PVV 31%
- Neer 2.156 stemmen · PVV 24%
- Baexem 1.531 stemmen · PVV 22%
- Ittervoort 1.039 stemmen · PVV 26%
- Ell 1.002 stemmen · CDA 21%
- Neeritter 729 stemmen · PVV 32%
- Kelpen-Oler 707 stemmen · PVV 27%
- Hunsel 646 stemmen · PVV 19%
- Buggenum 620 stemmen · PVV 29%
- Heibloem 546 stemmen · PVV 25%
- Nunhem 482 stemmen · PVV 24%
- Haler 303 stemmen · PVV 30%
Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.