Stembureau Kempenaar 01 10 in Lelystad (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 8242 BA · Wijk Bolder

Hier zijn 1.119 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 24,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 275 24,6% 22,4% +2,2 pp 3,0%
VVD 157 14,0% 13,7% +0,3 pp 2,8%
D66 154 13,8% 14,1% −0,3 pp 2,7%
GroenLinks-PvdA 128 11,4% 11,7% −0,3 pp 2,7%
CDA 81 7,2% 7,8% −0,6 pp 2,5%
JA21 71 6,3% 6,2% +0,1 pp 2,8%
Forum voor Democratie 62 5,5% 6,2% −0,6 pp 2,4%
DENK 33 2,9% 4,4% −1,4 pp 1,8%
SP 27 2,4% 2,2% +0,2 pp 2,9%
50PLUS 24 2,1% 1,6% +0,5 pp 3,6%
BBB 23 2,1% 2,2% −0,2 pp 2,5%
ChristenUnie 22 2,0% 2,1% −0,1 pp 2,6%
Partij voor de Dieren 21 1,9% 1,9% +0,0 pp 2,7%
Volt 10 0,9% 0,8% +0,1 pp 3,1%
BIJ1 9 0,8% 0,5% +0,3 pp 4,1%
SGP 9 0,8% 0,9% −0,1 pp 2,4%
NSC 7 0,6% 0,5% +0,2 pp 3,6%
LP 3 0,3% 0,1% +0,1 pp 5,4%
BVNL 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,1%
ELLECT 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 8,3%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,1%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Lelystad, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +2,2 pp meer dan gemiddeld in Lelystad.
  • Qua gewicht is dit het 5e van de 50 stembureaus: 2,7% van alle geldige stemmen in Lelystad en 0,0108% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 37 stemmen in Lelystad komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Lelystad

Alle stembureaus in Lelystad

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.