Stembureau Stembureau Gymnastieklokaal in Leidschendam-Voorburg (2023)
Postcode 2264 KW · Wijk 't Lien / De Rietvink
Hier zijn 780 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 24,5% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 191 | 24,5% | 20,3% | +4,2 pp | 2,1% |
| VVD | 143 | 18,3% | 21,6% | −3,3 pp | 1,5% |
| GroenLinks-PvdA | 122 | 15,6% | 16,4% | −0,8 pp | 1,7% |
| Nieuw Sociaal Contract | 104 | 13,3% | 10,8% | +2,5 pp | 2,2% |
| D66 | 53 | 6,8% | 10,3% | −3,5 pp | 1,2% |
| SP | 26 | 3,3% | 2,5% | +0,9 pp | 2,4% |
| CDA | 23 | 2,9% | 3,6% | −0,6 pp | 1,5% |
| BBB | 21 | 2,7% | 2,3% | +0,4 pp | 2,0% |
| DENK | 19 | 2,4% | 1,8% | +0,6 pp | 2,4% |
| Forum voor Democratie | 18 | 2,3% | 2,0% | +0,3 pp | 2,0% |
| ChristenUnie | 12 | 1,5% | 1,3% | +0,3 pp | 2,2% |
| Partij voor de Dieren | 10 | 1,3% | 2,5% | −1,2 pp | 0,9% |
| 50PLUS | 9 | 1,2% | 0,5% | +0,7 pp | 4,5% |
| JA21 | 8 | 1,0% | 0,7% | +0,4 pp | 2,7% |
| Volt | 8 | 1,0% | 2,1% | −1,1 pp | 0,9% |
| BIJ1 | 3 | 0,4% | 0,3% | +0,1 pp | 2,1% |
| BVNL / Groep Van Haga | 3 | 0,4% | 0,4% | −0,0 pp | 1,6% |
| LP | 2 | 0,3% | 0,0% | +0,2 pp | 10,0% |
| PartijvdSport | 2 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 8,3% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 33,3% |
| Samen voor Nederland | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 3,7% |
| SGP | 1 | 0,1% | 0,3% | −0,2 pp | 0,8% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Leidschendam-Voorburg, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +4,2 pp meer dan gemiddeld in Leidschendam-Voorburg.
- Qua gewicht is dit het 32e van de 37 stembureaus: 1,8% van alle geldige stemmen in Leidschendam-Voorburg en 0,0076% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 56 stemmen in Leidschendam-Voorburg komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Leidschendam-Voorburg
- Stembureau Gymnastieklokaal (2) 850 stemmen · PVV 24%
- Stembureau Kinepolis Leidschendam Mall of the Netherlands 752 stemmen · PVV 20%
- Stembureau Jezus Geeft Rust 933 stemmen · GroenLinks-PvdA 21%
- Stembureau Bridgehome 745 stemmen · PVV 26%
- Stembureau WZH Schoorwijck 953 stemmen · VVD 27%
- Stembureau WZH Prinsenhof 743 stemmen · VVD 23%
Alle stembureaus in Leidschendam-Voorburg
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.