Stembureau Stembureau Gereformeerde Kerk Bleiswijk Open Hof II in Lansingerland (2023)
Postcode 2665 BJ · Wijk Bleiswijk
Hier zijn 745 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 22,0% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 164 | 22,0% | 24,3% | −2,3 pp | 1,7% |
| VVD | 157 | 21,1% | 22,5% | −1,5 pp | 1,8% |
| Nieuw Sociaal Contract | 104 | 14,0% | 11,9% | +2,0 pp | 2,2% |
| GroenLinks-PvdA | 70 | 9,4% | 10,9% | −1,5 pp | 1,6% |
| CDA | 58 | 7,8% | 5,0% | +2,8 pp | 3,0% |
| ChristenUnie | 30 | 4,0% | 3,2% | +0,8 pp | 2,4% |
| BBB | 25 | 3,4% | 2,7% | +0,6 pp | 2,3% |
| D66 | 25 | 3,4% | 7,1% | −3,7 pp | 0,9% |
| DENK | 24 | 3,2% | 1,8% | +1,5 pp | 3,5% |
| SGP | 23 | 3,1% | 1,0% | +2,1 pp | 5,7% |
| Forum voor Democratie | 17 | 2,3% | 1,9% | +0,4 pp | 2,3% |
| SP | 15 | 2,0% | 1,7% | +0,3 pp | 2,2% |
| Partij voor de Dieren | 13 | 1,7% | 1,7% | +0,1 pp | 2,0% |
| Volt | 7 | 0,9% | 1,4% | −0,5 pp | 1,3% |
| BVNL / Groep Van Haga | 4 | 0,5% | 0,5% | +0,0 pp | 2,0% |
| BIJ1 | 3 | 0,4% | 0,2% | +0,2 pp | 3,2% |
| JA21 | 3 | 0,4% | 1,1% | −0,7 pp | 0,7% |
| 50PLUS | 2 | 0,3% | 0,5% | −0,2 pp | 1,0% |
| Nederland met een PLAN | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 4,5% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Lansingerland, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier −3,7 pp minder dan gemiddeld in Lansingerland.
- Qua gewicht is dit het 26e van de 32 stembureaus: 1,9% van alle geldige stemmen in Lansingerland en 0,0072% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 52 stemmen in Lansingerland komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Lansingerland
- Stembureau De Beren Bleiswijk 889 stemmen · PVV 29%
- Stembureau Gemeentehuis Lansingerland I 733 stemmen · PVV 26%
- Stembureau IJsclub Bleiswijk 896 stemmen · VVD 28%
- Stembureau LTC Triomf 731 stemmen · VVD 28%
- Stembureau NGK De Bron II 929 stemmen · VVD 23%
- Stembureau Parochiehuis Willem Huygensz II 665 stemmen · PVV 27%
Alle stembureaus in Lansingerland
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.