Stembureau Stembureau Gemeentehuis in Landsmeer (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 1121 XC · Wijk Landsmeer

Hier zijn 1.459 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 18,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 273 18,7% 18,2% +0,6 pp 20,3%
VVD 265 18,2% 18,3% −0,1 pp 19,6%
GroenLinks-PvdA 262 18,0% 16,7% +1,2 pp 21,2%
PVV 245 16,8% 17,1% −0,3 pp 19,3%
CDA 96 6,6% 6,3% +0,3 pp 20,6%
JA21 80 5,5% 5,6% −0,1 pp 19,3%
Forum voor Democratie 62 4,2% 4,9% −0,7 pp 16,9%
DENK 36 2,5% 1,5% +1,0 pp 32,7%
Partij voor de Dieren 34 2,3% 2,3% +0,1 pp 20,4%
SP 24 1,6% 1,9% −0,3 pp 17,0%
BBB 23 1,6% 2,4% −0,8 pp 12,8%
Volt 15 1,0% 1,1% −0,1 pp 18,3%
50PLUS 13 0,9% 1,4% −0,5 pp 12,4%
ChristenUnie 13 0,9% 0,7% +0,2 pp 26,0%
Vrede voor Dieren 4 0,3% 0,3% −0,0 pp 18,2%
BIJ1 3 0,2% 0,3% −0,1 pp 13,0%
LP 3 0,2% 0,2% +0,0 pp 20,0%
NSC 3 0,2% 0,2% +0,0 pp 23,1%
BVNL 2 0,1% 0,2% −0,1 pp 12,5%
DE LINIE 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 100,0%
NL PLAN 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 25,0%
SGP 1 0,1% 0,2% −0,2 pp 5,6%
FNP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Landsmeer, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +1,2 pp meer dan gemiddeld in Landsmeer.
  • Qua gewicht is dit het 1e van de 8 stembureaus: 19,7% van alle geldige stemmen in Landsmeer en 0,0140% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 5 stemmen in Landsmeer komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Landsmeer

Alle stembureaus in Landsmeer

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.