Stembureau Stembureau Jeugdvereniging Vrij en Blij in Landsmeer (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 1121 CP · Wijk Landsmeer

Hier zijn 950 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 22,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 211 22,2% 16,7% +5,5 pp 17,1%
D66 195 20,5% 18,2% +2,4 pp 14,5%
VVD 160 16,8% 18,3% −1,4 pp 11,9%
PVV 139 14,6% 17,1% −2,5 pp 11,0%
CDA 58 6,1% 6,3% −0,2 pp 12,5%
JA21 49 5,2% 5,6% −0,4 pp 11,8%
Partij voor de Dieren 29 3,1% 2,3% +0,8 pp 17,4%
SP 29 3,1% 1,9% +1,1 pp 20,6%
Forum voor Democratie 25 2,6% 4,9% −2,3 pp 6,8%
DENK 13 1,4% 1,5% −0,1 pp 11,8%
50PLUS 12 1,3% 1,4% −0,2 pp 11,4%
BBB 11 1,2% 2,4% −1,3 pp 6,1%
Volt 10 1,1% 1,1% −0,1 pp 12,2%
ChristenUnie 3 0,3% 0,7% −0,4 pp 6,0%
BIJ1 2 0,2% 0,3% −0,1 pp 8,7%
BVNL 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 6,3%
FNP 1 0,1% 0,1% +0,1 pp 25,0%
LP 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 6,7%
NSC 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 7,7%
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
Vrede voor Dieren 0 0,0% 0,3% −0,3 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Landsmeer, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +5,5 pp meer dan gemiddeld in Landsmeer.
  • Qua gewicht is dit het 5e van de 8 stembureaus: 12,8% van alle geldige stemmen in Landsmeer en 0,0091% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 8 stemmen in Landsmeer komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Landsmeer

Alle stembureaus in Landsmeer

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.