Stembureau Dienstencentrum Hof van Stein in Krimpenerwaard
Postcode 2851 TD · Wijk Haastrecht
Hier waren 814 kiezers toegelaten (2,8% van alle toegelaten kiezers in Krimpenerwaard) en zijn 812 geldige stemmen uitgebracht. Gemeente Belang Krimpenerwaard werd hier de grootste met 24,5% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| Gemeente Belang Krimpenerwaard | 199 | 24,5% | 10,4% | +14,1 pp | 6,6% |
| Leefbaar Krimpenerwaard | 130 | 16,0% | 20,6% | −4,5 pp | 2,2% |
| CDA | 117 | 14,4% | 9,9% | +4,5 pp | 4,1% |
| Pro Krimpenerwaard | 106 | 13,1% | 10,1% | +3,0 pp | 3,6% |
| GroenLinks-PvdA | 72 | 8,9% | 7,7% | +1,2 pp | 3,3% |
| Forum voor Democratie | 67 | 8,3% | 8,7% | −0,4 pp | 2,7% |
| SGP | 39 | 4,8% | 15,9% | −11,1 pp | 0,9% |
| D66 | 34 | 4,2% | 4,1% | +0,1 pp | 2,9% |
| VVD | 29 | 3,6% | 8,3% | −4,7 pp | 1,2% |
| ChristenUnie | 19 | 2,3% | 4,4% | −2,1 pp | 1,5% |
| Blanco | 1 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
| Ongeldig | 1 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Krimpenerwaard, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Kandidaten met de meeste stemmen
- Toon van der Stok (Gemeente Belang Krimpenerwaard) · 86 stemmen · 10,6% van alle stemmen hier
- Tim Oskam (Pro Krimpenerwaard) · 58 stemmen · 7,1% van alle stemmen hier
- Caroline Jordaan (Gemeente Belang Krimpenerwaard) · 55 stemmen · 6,8% van alle stemmen hier
- Ingrid Wit (Leefbaar Krimpenerwaard) · 53 stemmen · 6,5% van alle stemmen hier
- Jaron Buitelaar (Forum voor Democratie) · 53 stemmen · 6,5% van alle stemmen hier
- Irma Bultman (CDA) · 51 stemmen · 6,3% van alle stemmen hier
- Bas Belder (CDA) · 47 stemmen · 5,8% van alle stemmen hier
- Jeffrey Groen (Leefbaar Krimpenerwaard) · 41 stemmen · 5,0% van alle stemmen hier
- Elly van der Klauw (GroenLinks-PvdA) · 36 stemmen · 4,4% van alle stemmen hier
- Jan Verburg (SGP) · 33 stemmen · 4,1% van alle stemmen hier
- Anouk van den Heuvel (Leefbaar Krimpenerwaard) · 23 stemmen · 2,8% van alle stemmen hier
- Pascal van der Hek (Gemeente Belang Krimpenerwaard) · 21 stemmen · 2,6% van alle stemmen hier
- Arthur Weghorst (Gemeente Belang Krimpenerwaard) · 21 stemmen · 2,6% van alle stemmen hier
- Ad Struijs (Pro Krimpenerwaard) · 21 stemmen · 2,6% van alle stemmen hier
- Pascal Zuijderwijk (VVD) · 16 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: Gemeente Belang Krimpenerwaard haalde hier +14,1 pp meer dan gemiddeld in Krimpenerwaard.
- Qua gewicht is dit het 18e van de 32 stembureaus: 2,8% van alle geldige stemmen in Krimpenerwaard en 0,0106% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 36 stemmen in Krimpenerwaard komt van dit stembureau.
De telling
| Geldige stempassen | 745 |
|---|---|
| Geldige volmachtbewijzen | 69 |
| Toegelaten kiezers | 814 |
| Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig) | 814 |
| Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers) | 0 |
| Blanco en ongeldig | 2 (0,2%) |
Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,25% van de stembiljetten, tegen 0,30% in Krimpenerwaard en 0,58% in heel Nederland.
Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.
Andere stembureaus in Krimpenerwaard
- RTV Krimpenerwaard 815 stemmen · SGP 18%
- Albert Plesman Sporthal 790 stemmen · Leefbaar Krimpenerwaard 25%
- Ammerstolse SV (voetbalvereniging) 870 stemmen · Pro Krimpenerwaard 20%
- Speellokaal nabij CBS Eben-Haëzer 790 stemmen · Leefbaar Krimpenerwaard 26%
- Pasteurzaal nabij PCBS De Rank 882 stemmen · Leefbaar Krimpenerwaard 18%
- Voetbalvereniging Stolwijk 744 stemmen · Gemeente Belang Krimpenerwaard 23%
Alle stembureaus in Krimpenerwaard
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.