Stembureau Ammerstolse SV (voetbalvereniging) in Krimpenerwaard
Postcode 2865 AH · Wijk Ammerstol
Hier waren 871 kiezers toegelaten (3,0% van alle toegelaten kiezers in Krimpenerwaard) en zijn 870 geldige stemmen uitgebracht. Pro Krimpenerwaard werd hier de grootste met 19,9% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| Pro Krimpenerwaard | 173 | 19,9% | 10,1% | +9,8 pp | 6,0% |
| Gemeente Belang Krimpenerwaard | 164 | 18,9% | 10,4% | +8,4 pp | 5,5% |
| Leefbaar Krimpenerwaard | 140 | 16,1% | 20,6% | −4,5 pp | 2,4% |
| GroenLinks-PvdA | 133 | 15,3% | 7,7% | +7,6 pp | 6,0% |
| Forum voor Democratie | 79 | 9,1% | 8,7% | +0,4 pp | 3,2% |
| CDA | 64 | 7,4% | 9,9% | −2,5 pp | 2,2% |
| VVD | 41 | 4,7% | 8,3% | −3,5 pp | 1,7% |
| SGP | 38 | 4,4% | 15,9% | −11,5 pp | 0,8% |
| D66 | 25 | 2,9% | 4,1% | −1,3 pp | 2,1% |
| ChristenUnie | 13 | 1,5% | 4,4% | −2,9 pp | 1,0% |
| Blanco | 0 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
| Ongeldig | 1 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Krimpenerwaard, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Kandidaten met de meeste stemmen
- Ad Struijs (Pro Krimpenerwaard) · 78 stemmen · 9,0% van alle stemmen hier
- Jeffrey Groen (Leefbaar Krimpenerwaard) · 73 stemmen · 8,4% van alle stemmen hier
- Bert Timmerman (Gemeente Belang Krimpenerwaard) · 66 stemmen · 7,6% van alle stemmen hier
- Pascal van der Hek (Gemeente Belang Krimpenerwaard) · 58 stemmen · 6,7% van alle stemmen hier
- Sandro Kovačić (GroenLinks-PvdA) · 56 stemmen · 6,4% van alle stemmen hier
- Jaron Buitelaar (Forum voor Democratie) · 47 stemmen · 5,4% van alle stemmen hier
- Petra Lever-Klomp (Pro Krimpenerwaard) · 44 stemmen · 5,1% van alle stemmen hier
- Irma Bultman (CDA) · 41 stemmen · 4,7% van alle stemmen hier
- Marjon Minnaard (GroenLinks-PvdA) · 40 stemmen · 4,6% van alle stemmen hier
- Anouk van den Heuvel (Leefbaar Krimpenerwaard) · 38 stemmen · 4,4% van alle stemmen hier
- Jan Verburg (SGP) · 29 stemmen · 3,3% van alle stemmen hier
- Koos de Graaf (Pro Krimpenerwaard) · 24 stemmen · 2,8% van alle stemmen hier
- Nathalie Glastra - Langeveld (Gemeente Belang Krimpenerwaard) · 16 stemmen · 1,8% van alle stemmen hier
- Sacha Silvester (GroenLinks-PvdA) · 15 stemmen · 1,7% van alle stemmen hier
- Pascal Zuijderwijk (VVD) · 13 stemmen · 1,5% van alle stemmen hier
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier −11,5 pp minder dan gemiddeld in Krimpenerwaard.
- Qua gewicht is dit het 16e van de 32 stembureaus: 3,0% van alle geldige stemmen in Krimpenerwaard en 0,0114% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 33 stemmen in Krimpenerwaard komt van dit stembureau.
De telling
| Geldige stempassen | 808 |
|---|---|
| Geldige volmachtbewijzen | 63 |
| Toegelaten kiezers | 871 |
| Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig) | 871 |
| Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers) | 0 |
| Blanco en ongeldig | 1 (0,1%) |
Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,11% van de stembiljetten, tegen 0,30% in Krimpenerwaard en 0,58% in heel Nederland.
Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.
Andere stembureaus in Krimpenerwaard
- Pasteurzaal nabij PCBS De Rank 882 stemmen · Leefbaar Krimpenerwaard 18%
- RTV Krimpenerwaard 815 stemmen · SGP 18%
- Sporthal De Walvis 932 stemmen · Leefbaar Krimpenerwaard 38%
- Dienstencentrum Hof van Stein 812 stemmen · Gemeente Belang Krimpenerwaard 25%
- Zalencentrum de Waard 997 stemmen · Gemeente Belang Krimpenerwaard 19%
- Albert Plesman Sporthal 790 stemmen · Leefbaar Krimpenerwaard 25%
Alle stembureaus in Krimpenerwaard
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.