Stembureau DCV Krimpen in Krimpen aan den IJssel (2023)
Postcode 2921 AT · Wijk Krimpen aan den IJssel
Hier zijn 512 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 32,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 166 | 32,4% | 26,5% | +5,9 pp | 3,4% |
| VVD | 65 | 12,7% | 13,3% | −0,7 pp | 2,7% |
| SGP | 58 | 11,3% | 13,6% | −2,3 pp | 2,3% |
| Nieuw Sociaal Contract | 49 | 9,6% | 11,5% | −2,0 pp | 2,3% |
| GroenLinks-PvdA | 39 | 7,6% | 9,9% | −2,3 pp | 2,2% |
| CDA | 28 | 5,5% | 3,5% | +2,0 pp | 4,4% |
| Partij voor de Dieren | 19 | 3,7% | 1,6% | +2,2 pp | 6,7% |
| D66 | 15 | 2,9% | 4,2% | −1,2 pp | 2,0% |
| Forum voor Democratie | 15 | 2,9% | 2,6% | +0,3 pp | 3,2% |
| BBB | 13 | 2,5% | 2,0% | +0,5 pp | 3,5% |
| ChristenUnie | 12 | 2,3% | 4,4% | −2,0 pp | 1,5% |
| SP | 11 | 2,1% | 2,3% | −0,2 pp | 2,6% |
| JA21 | 7 | 1,4% | 1,1% | +0,3 pp | 3,6% |
| 50PLUS | 4 | 0,8% | 0,5% | +0,3 pp | 4,5% |
| BVNL / Groep Van Haga | 4 | 0,8% | 0,4% | +0,4 pp | 5,9% |
| Volt | 4 | 0,8% | 0,7% | +0,1 pp | 3,3% |
| DENK | 2 | 0,4% | 1,3% | −0,9 pp | 0,9% |
| LP | 1 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 9,1% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Krimpen aan den IJssel, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +5,9 pp meer dan gemiddeld in Krimpen aan den IJssel.
- Qua gewicht is dit het 18e van de 18 stembureaus: 2,8% van alle geldige stemmen in Krimpen aan den IJssel en 0,0050% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 36 stemmen in Krimpen aan den IJssel komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Krimpen aan den IJssel
- Immanuelkerk 657 stemmen · PVV 23%
- Sociëteit Gouden Regen 680 stemmen · PVV 25%
- ckv KOAG-korfbalvereniging 698 stemmen · PVV 23%
- Pannenkoe 763 stemmen · PVV 24%
- De Groeiplaneet loc. Wielerbaan 819 stemmen · PVV 31%
- Gymzaal Tuinstraat 849 stemmen · PVV 28%
Alle stembureaus in Krimpen aan den IJssel
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.