Stembureau Gymzaal Tuinstraat in Krimpen aan den IJssel (2023)
Postcode 2921 XH · Wijk Krimpen aan den IJssel
Hier zijn 849 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 28,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 241 | 28,4% | 26,5% | +1,9 pp | 5,0% |
| SGP | 162 | 19,1% | 13,6% | +5,4 pp | 6,5% |
| GroenLinks-PvdA | 97 | 11,4% | 9,9% | +1,5 pp | 5,4% |
| VVD | 91 | 10,7% | 13,3% | −2,6 pp | 3,7% |
| Nieuw Sociaal Contract | 73 | 8,6% | 11,5% | −2,9 pp | 3,5% |
| ChristenUnie | 35 | 4,1% | 4,4% | −0,3 pp | 4,4% |
| D66 | 30 | 3,5% | 4,2% | −0,6 pp | 4,0% |
| Forum voor Democratie | 24 | 2,8% | 2,6% | +0,2 pp | 5,0% |
| BBB | 23 | 2,7% | 2,0% | +0,7 pp | 6,2% |
| CDA | 19 | 2,2% | 3,5% | −1,3 pp | 3,0% |
| JA21 | 14 | 1,6% | 1,1% | +0,6 pp | 7,3% |
| Partij voor de Dieren | 12 | 1,4% | 1,6% | −0,1 pp | 4,3% |
| Volt | 9 | 1,1% | 0,7% | +0,4 pp | 7,3% |
| SP | 8 | 0,9% | 2,3% | −1,4 pp | 1,9% |
| BVNL / Groep Van Haga | 4 | 0,5% | 0,4% | +0,1 pp | 5,9% |
| 50PLUS | 2 | 0,2% | 0,5% | −0,2 pp | 2,3% |
| BIJ1 | 2 | 0,2% | 0,2% | +0,0 pp | 5,1% |
| DENK | 2 | 0,2% | 1,3% | −1,0 pp | 0,9% |
| PartijvdSport | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 20,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Krimpen aan den IJssel, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier +5,4 pp meer dan gemiddeld in Krimpen aan den IJssel.
- Qua gewicht is dit het 12e van de 18 stembureaus: 4,7% van alle geldige stemmen in Krimpen aan den IJssel en 0,0083% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 21 stemmen in Krimpen aan den IJssel komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Krimpen aan den IJssel
- Wijkcentrum Vijverhoek 864 stemmen · PVV 28%
- De Groeiplaneet loc. Wielerbaan 819 stemmen · PVV 31%
- Kerk De Bron 864 stemmen · PVV 32%
- Pannenkoe 763 stemmen · PVV 24%
- Sionskerk 947 stemmen · SGP 31%
- ckv KOAG-korfbalvereniging 698 stemmen · PVV 23%
Alle stembureaus in Krimpen aan den IJssel
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.