Uitslag per stembureau in Kerkrade (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 29 oktober 2025 telde Kerkrade 26 stembureaus. De opkomst in de hele gemeente was 68,2%. Het zwaarste stembureau, Kerk Nassaustraat, leverde 7,1% van alle geldige stemmen; de drie grootste samen 19%.

Bekijk de uitslag per wijk in Kerkrade

Opvallende stembureaus

Zoek een stembureau op postcode · Telverschillen in alle gemeenten

Alle stembureaus, van zwaarst naar lichtst

Stembureau Geldige stemmen Gewicht gemeente Gewicht landelijk Grootste partij Wijkt het meest af
Kerk Nassaustraat 6463 AS 1.614 #1 · 7,1% 0,0155% PVV (46%) PVV +8,2 procentpunt
Socio Project 6471 JV 1.405 #2 · 6,1% 0,0135% PVV (34%) PVV −3,2 procentpunt
Socio Project 6471 JV 1.324 #3 · 5,8% 0,0127% PVV (32%) PVV −5,4 procentpunt
Hub 6461 DR 1.298 #4 · 5,7% 0,0125% PVV (25%) PVV −12,8 procentpunt
Catharinahoes 6461 JK 1.249 #5 · 5,5% 0,0120% PVV (32%) PVV −5,8 procentpunt
Heidsjer Trefpunt 6466 HR 1.178 #6 · 5,1% 0,0113% PVV (40%) PVV +2,4 procentpunt
Gezondheidscentrum Kling Nullet 6462 XB 1.165 #7 · 5,1% 0,0112% PVV (40%) PVV +2,9 procentpunt
't Sjtaaterhoes 6467 EA 1.017 #8 · 4,4% 0,0098% PVV (34%) PVV −3,7 procentpunt
't Patronaat 6462 TZ 927 #9 · 4,1% 0,0089% PVV (45%) PVV +7,9 procentpunt
't Sjtaaterhoes 6467 EA 899 #10 · 3,9% 0,0086% PVV (33%) PVV −4,2 procentpunt
Flexiforum 6466 LZ 849 #11 · 3,7% 0,0082% PVV (35%) D66 +2,5 procentpunt
Hub 6461 DR 848 #12 · 3,7% 0,0082% PVV (25%) PVV −12,5 procentpunt
Centrum Op de Bies 6463 DM 813 #13 · 3,6% 0,0078% PVV (38%) JA21 +1,7 procentpunt
Buurtkamer Gracht 6465 BJ 783 #14 · 3,4% 0,0075% PVV (44%) PVV +6,2 procentpunt
Sporting HAC Haanrade 6464 ER 774 #15 · 3,4% 0,0074% PVV (40%) PVV +2,7 procentpunt
't Westhoes 6466 SZ 754 #16 · 3,3% 0,0072% PVV (48%) PVV +10,4 procentpunt
't Patronaat 6462 TZ 742 #17 · 3,2% 0,0071% PVV (46%) PVV +9,0 procentpunt
De Buun 6461 VL 717 #18 · 3,1% 0,0069% PVV (31%) PVV −6,0 procentpunt
BS de Schakel 6466 XN 716 #19 · 3,1% 0,0069% PVV (42%) PVV +4,5 procentpunt
Clublokaal v.v. R.K.T.S.V. 6467 BH 679 #20 · 3,0% 0,0065% PVV (38%) VVD +3,0 procentpunt
't Westhoes 6466 SZ 656 #21 · 2,9% 0,0063% PVV (52%) PVV +14,6 procentpunt
Mobiel stembureau Martin Buber 6464 GJ 654 #22 · 2,9% 0,0063% PVV (39%) Forum voor Democratie +4,1 procentpunt
Clublokaal LHC 6471 GJ 572 #23 · 2,5% 0,0055% PVV (36%) VVD +2,2 procentpunt
Hambos 6461 EH 473 #24 · 2,1% 0,0045% PVV (25%) CDA +12,9 procentpunt
BS de Schatkist 6462 HC 440 #25 · 1,9% 0,0042% PVV (43%) PVV +5,4 procentpunt
Zorgcentrum Hoog Anstel 6463 XX 337 #26 · 1,5% 0,0032% PVV (41%) PVV +3,9 procentpunt

Gewicht: het aandeel van de geldige stemmen van dit stembureau in de gemeente en in heel Nederland. Wijkt het meest af: de partij (vanaf 3% in de gemeente) waarvan het aandeel hier het meest afwijkt van het gemeentelijke aandeel; stembureaus met minder dan 30 stemmen zijn overgeslagen.

De uitslag van Kerkrade per partij

Dit zijn de cijfers van de telling; de officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.