Stembureau Vredeskerk in Katwijk (2025)
Postcode 2225 BR · Wijk Katwijk aan Zee
Hier zijn 1.434 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 26,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 379 | 26,4% | 22,0% | +4,4 pp | 4,1% |
| CDA | 235 | 16,4% | 16,6% | −0,2 pp | 3,4% |
| SGP | 185 | 12,9% | 9,5% | +3,4 pp | 4,7% |
| VVD | 170 | 11,9% | 13,2% | −1,3 pp | 3,1% |
| JA21 | 100 | 7,0% | 7,9% | −0,9 pp | 3,0% |
| D66 | 93 | 6,5% | 8,6% | −2,1 pp | 2,6% |
| Forum voor Democratie | 77 | 5,4% | 6,2% | −0,8 pp | 3,0% |
| ChristenUnie | 61 | 4,3% | 4,4% | −0,1 pp | 3,3% |
| GroenLinks-PvdA | 43 | 3,0% | 4,9% | −1,9 pp | 2,1% |
| BBB | 30 | 2,1% | 1,9% | +0,2 pp | 3,8% |
| 50PLUS | 25 | 1,7% | 0,9% | +0,8 pp | 6,4% |
| Partij voor de Dieren | 15 | 1,0% | 1,1% | −0,0 pp | 3,3% |
| SP | 8 | 0,6% | 0,9% | −0,3 pp | 2,2% |
| BVNL | 5 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 9,4% |
| DE LINIE | 3 | 0,2% | 0,0% | +0,2 pp | 18,8% |
| NSC | 2 | 0,1% | 0,3% | −0,1 pp | 1,8% |
| Volt | 2 | 0,1% | 0,5% | −0,3 pp | 1,0% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 4,3% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| DENK | 0 | 0,0% | 0,8% | −0,8 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| NL PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrede voor Dieren | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Katwijk, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +4,4 pp meer dan gemiddeld in Katwijk.
- Qua gewicht is dit het 13e van de 32 stembureaus: 3,4% van alle geldige stemmen in Katwijk en 0,0138% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 29 stemmen in Katwijk komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Katwijk
- Valken '68 1.515 stemmen · D66 18%
- Beth-El-Kerk 1.369 stemmen · SGP 28%
- Hockeyclub Catwyck 1.519 stemmen · PVV 21%
- Sporthal Cleijn Duin (kantine Grasshoppers) 1.363 stemmen · PVV 28%
- SCOL (voorheen Yuverta) 1.531 stemmen · CDA 22%
- Dorpshuis Katwijk aan den Rijn 1.352 stemmen · CDA 23%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.