Stembureau Beth-El-Kerk in Katwijk (2025)
Postcode 2225 PK · Wijk Katwijk aan Zee
Hier zijn 1.369 geldige stemmen uitgebracht. SGP werd hier de grootste met 28,3% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| SGP | 387 | 28,3% | 9,5% | +18,8 pp | 9,7% |
| PVV | 278 | 20,3% | 22,0% | −1,7 pp | 3,0% |
| CDA | 149 | 10,9% | 16,6% | −5,8 pp | 2,1% |
| VVD | 114 | 8,3% | 13,2% | −4,9 pp | 2,1% |
| JA21 | 91 | 6,6% | 7,9% | −1,2 pp | 2,8% |
| D66 | 78 | 5,7% | 8,6% | −2,9 pp | 2,2% |
| Forum voor Democratie | 78 | 5,7% | 6,2% | −0,5 pp | 3,0% |
| ChristenUnie | 56 | 4,1% | 4,4% | −0,3 pp | 3,0% |
| GroenLinks-PvdA | 48 | 3,5% | 4,9% | −1,4 pp | 2,3% |
| BBB | 32 | 2,3% | 1,9% | +0,5 pp | 4,1% |
| Partij voor de Dieren | 13 | 0,9% | 1,1% | −0,1 pp | 2,9% |
| 50PLUS | 12 | 0,9% | 0,9% | −0,1 pp | 3,1% |
| SP | 12 | 0,9% | 0,9% | −0,0 pp | 3,3% |
| Volt | 7 | 0,5% | 0,5% | +0,1 pp | 3,6% |
| NSC | 5 | 0,4% | 0,3% | +0,1 pp | 4,6% |
| BIJ1 | 3 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 8,3% |
| DENK | 2 | 0,1% | 0,8% | −0,6 pp | 0,6% |
| BVNL | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,1 pp | 1,9% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 3,8% |
| Vrede voor Dieren | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 2,3% |
| Vrij Verbond | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 5,9% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| NL PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Katwijk, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier +18,8 pp meer dan gemiddeld in Katwijk.
- Qua gewicht is dit het 14e van de 32 stembureaus: 3,3% van alle geldige stemmen in Katwijk en 0,0132% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 31 stemmen in Katwijk komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Katwijk
- Vredeskerk 1.434 stemmen · PVV 26%
- Sporthal Cleijn Duin (kantine Grasshoppers) 1.363 stemmen · PVV 28%
- Valken '68 1.515 stemmen · D66 18%
- Dorpshuis Katwijk aan den Rijn 1.352 stemmen · CDA 23%
- Hockeyclub Catwyck 1.519 stemmen · PVV 21%
- Maranathacentrum 1.278 stemmen · PVV 25%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.