Stembureau Gezondheidscentrum Zeehos in Katwijk (2023)
Postcode 2225 MJ · Wijk Katwijk aan Zee
Hier zijn 564 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 29,1% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 164 | 29,1% | 31,7% | −2,6 pp | 1,2% |
| VVD | 81 | 14,4% | 13,9% | +0,4 pp | 1,4% |
| GroenLinks-PvdA | 51 | 9,0% | 6,3% | +2,7 pp | 1,9% |
| SGP | 49 | 8,7% | 8,6% | +0,0 pp | 1,4% |
| CDA | 44 | 7,8% | 6,4% | +1,4 pp | 1,6% |
| Nieuw Sociaal Contract | 42 | 7,4% | 12,0% | −4,5 pp | 0,8% |
| ChristenUnie | 29 | 5,1% | 5,3% | −0,1 pp | 1,3% |
| BBB | 27 | 4,8% | 3,5% | +1,3 pp | 1,9% |
| Forum voor Democratie | 21 | 3,7% | 2,4% | +1,3 pp | 2,1% |
| SP | 14 | 2,5% | 1,6% | +0,9 pp | 2,1% |
| D66 | 12 | 2,1% | 3,0% | −0,9 pp | 0,9% |
| Partij voor de Dieren | 11 | 2,0% | 1,5% | +0,5 pp | 1,8% |
| Volt | 6 | 1,1% | 0,8% | +0,3 pp | 1,9% |
| BVNL / Groep Van Haga | 4 | 0,7% | 0,5% | +0,2 pp | 2,0% |
| 50PLUS | 3 | 0,5% | 0,4% | +0,1 pp | 1,8% |
| JA21 | 3 | 0,5% | 0,8% | −0,3 pp | 0,9% |
| BIJ1 | 2 | 0,4% | 0,2% | +0,2 pp | 3,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 1 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 3,7% |
| DENK | 0 | 0,0% | 0,8% | −0,8 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Katwijk, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: Nieuw Sociaal Contract haalde hier −4,5 pp minder dan gemiddeld in Katwijk.
- Qua gewicht is dit het 32e van de 33 stembureaus: 1,4% van alle geldige stemmen in Katwijk en 0,0055% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 74 stemmen in Katwijk komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Katwijk
- Wijkgebouw 't Zandgat 846 stemmen · PVV 36%
- Het Trefpunt 537 stemmen · PVV 26%
- IJsclub Voorwaarts Katwijk 858 stemmen · PVV 38%
- Sporthal Rijnsoever 891 stemmen · PVV 41%
- Voetbalvereniging Katwijk 917 stemmen · PVV 40%
- Het Kerkhaventje 937 stemmen · PVV 26%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.