Stembureau Stembureau Wijkcentrum Reyersdam 2 in Kampen (2023)
Hier zijn 827 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 31,9% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 264 | 31,9% | 24,4% | +7,5 pp | 3,1% |
| Nieuw Sociaal Contract | 123 | 14,9% | 14,7% | +0,1 pp | 2,4% |
| GroenLinks-PvdA | 81 | 9,8% | 8,7% | +1,1 pp | 2,6% |
| DENK | 65 | 7,9% | 1,0% | +6,8 pp | 17,6% |
| VVD | 51 | 6,2% | 8,9% | −2,8 pp | 1,6% |
| BBB | 45 | 5,4% | 6,3% | −0,9 pp | 2,0% |
| CDA | 34 | 4,1% | 5,7% | −1,6 pp | 1,7% |
| SGP | 33 | 4,0% | 10,4% | −6,4 pp | 0,9% |
| ChristenUnie | 32 | 3,9% | 8,8% | −4,9 pp | 1,0% |
| Forum voor Democratie | 31 | 3,7% | 2,3% | +1,4 pp | 3,7% |
| SP | 20 | 2,4% | 2,2% | +0,2 pp | 2,6% |
| D66 | 18 | 2,2% | 2,8% | −0,7 pp | 1,8% |
| Partij voor de Dieren | 13 | 1,6% | 1,2% | +0,4 pp | 3,2% |
| BVNL / Groep Van Haga | 5 | 0,6% | 0,4% | +0,2 pp | 3,3% |
| JA21 | 5 | 0,6% | 0,6% | −0,0 pp | 2,3% |
| BIJ1 | 3 | 0,4% | 0,1% | +0,2 pp | 6,1% |
| Volt | 3 | 0,4% | 0,7% | −0,4 pp | 1,2% |
| Nederland met een PLAN | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 7,7% |
| 50PLUS | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Kampen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +7,5 pp meer dan gemiddeld in Kampen.
- Qua gewicht is dit het 27e van de 36 stembureaus: 2,3% van alle geldige stemmen in Kampen en 0,0080% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 43 stemmen in Kampen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Kampen
- Stembureau Oosterholthoeve 1 830 stemmen · SGP 22%
- Stembureau Stadhuis 1 826 stemmen · PVV 23%
- Stembureau Sporthal KHC 2 842 stemmen · PVV 23%
- Stembureau Oosterholthoeve 2 801 stemmen · PVV 22%
- Stembureau Sporthal KHC 3 881 stemmen · PVV 21%
- Stembureau Stadhuis 2 801 stemmen · PVV 24%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.