Stembureau Stembureau Westerkerk in Kampen (2023)
Postcode 8262 DC · Wijk Kampen
Hier zijn 1.206 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 34,6% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 417 | 34,6% | 24,4% | +10,2 pp | 4,8% |
| Nieuw Sociaal Contract | 176 | 14,6% | 14,7% | −0,1 pp | 3,4% |
| GroenLinks-PvdA | 122 | 10,1% | 8,7% | +1,4 pp | 3,9% |
| VVD | 83 | 6,9% | 8,9% | −2,1 pp | 2,6% |
| CDA | 70 | 5,8% | 5,7% | +0,1 pp | 3,5% |
| ChristenUnie | 68 | 5,6% | 8,8% | −3,1 pp | 2,2% |
| BBB | 59 | 4,9% | 6,3% | −1,4 pp | 2,6% |
| SGP | 52 | 4,3% | 10,4% | −6,1 pp | 1,4% |
| SP | 49 | 4,1% | 2,2% | +1,8 pp | 6,3% |
| D66 | 30 | 2,5% | 2,8% | −0,3 pp | 3,0% |
| Forum voor Democratie | 26 | 2,2% | 2,3% | −0,2 pp | 3,1% |
| Partij voor de Dieren | 21 | 1,7% | 1,2% | +0,6 pp | 5,1% |
| 50PLUS | 7 | 0,6% | 0,2% | +0,3 pp | 8,4% |
| DENK | 6 | 0,5% | 1,0% | −0,5 pp | 1,6% |
| Volt | 5 | 0,4% | 0,7% | −0,3 pp | 2,0% |
| BVNL / Groep Van Haga | 4 | 0,3% | 0,4% | −0,1 pp | 2,6% |
| JA21 | 4 | 0,3% | 0,6% | −0,3 pp | 1,9% |
| PartijvdSport | 3 | 0,2% | 0,1% | +0,2 pp | 15,0% |
| LP | 2 | 0,2% | 0,0% | +0,1 pp | 15,4% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,1 pp | 2,0% |
| Samen voor Nederland | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 6,7% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Kampen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +10,2 pp meer dan gemiddeld in Kampen.
- Qua gewicht is dit het 9e van de 36 stembureaus: 3,4% van alle geldige stemmen in Kampen en 0,0117% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 29 stemmen in Kampen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Kampen
- Stembureau De Burgwal 1.212 stemmen · PVV 20%
- Stembureau Sporthal Cellesbroek 1.203 stemmen · PVV 34%
- Stembureau Bazuinkerk 1.215 stemmen · PVV 23%
- Stembureau Vakgarage Van Winsum 1.155 stemmen · PVV 26%
- Stembureau De Herberg 1.235 stemmen · SGP 43%
- Stembureau Maarlenhof 1.104 stemmen · SGP 20%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.