Stembureau Stembureau Bazuinkerk in Kampen (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 8265 RL · Wijk Kampen

Hier zijn 1.215 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 23,3% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 283 23,3% 24,4% −1,1 pp 3,3%
Nieuw Sociaal Contract 217 17,9% 14,7% +3,1 pp 4,2%
VVD 186 15,3% 8,9% +6,4 pp 5,9%
GroenLinks-PvdA 99 8,1% 8,7% −0,6 pp 3,2%
ChristenUnie 98 8,1% 8,8% −0,7 pp 3,2%
CDA 85 7,0% 5,7% +1,3 pp 4,2%
SGP 68 5,6% 10,4% −4,8 pp 1,8%
D66 47 3,9% 2,8% +1,0 pp 4,7%
BBB 39 3,2% 6,3% −3,1 pp 1,8%
Forum voor Democratie 18 1,5% 2,3% −0,9 pp 2,2%
SP 17 1,4% 2,2% −0,8 pp 2,2%
Partij voor de Dieren 11 0,9% 1,2% −0,3 pp 2,7%
Volt 11 0,9% 0,7% +0,2 pp 4,3%
DENK 10 0,8% 1,0% −0,2 pp 2,7%
JA21 7 0,6% 0,6% −0,0 pp 3,3%
BIJ1 6 0,5% 0,1% +0,4 pp 12,2%
BVNL / Groep Van Haga 6 0,5% 0,4% +0,1 pp 4,0%
LP 4 0,3% 0,0% +0,3 pp 30,8%
50PLUS 2 0,2% 0,2% −0,1 pp 2,4%
PartijvdSport 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 5,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Kampen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +6,4 pp meer dan gemiddeld in Kampen.
  • Qua gewicht is dit het 7e van de 36 stembureaus: 3,4% van alle geldige stemmen in Kampen en 0,0118% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 29 stemmen in Kampen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Kampen

Alle stembureaus in Kampen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.