Stembureau Stembureau Sporthal KHC 1 in Kampen (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 8265 VC · Wijk Kampen

Hier zijn 900 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 21,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 196 21,8% 24,4% −2,6 pp 2,3%
VVD 144 16,0% 8,9% +7,1 pp 4,5%
Nieuw Sociaal Contract 129 14,3% 14,7% −0,4 pp 2,5%
GroenLinks-PvdA 87 9,7% 8,7% +0,9 pp 2,8%
ChristenUnie 72 8,0% 8,8% −0,8 pp 2,3%
SGP 64 7,1% 10,4% −3,3 pp 1,7%
D66 47 5,2% 2,8% +2,4 pp 4,7%
BBB 41 4,6% 6,3% −1,7 pp 1,8%
CDA 34 3,8% 5,7% −1,9 pp 1,7%
Forum voor Democratie 24 2,7% 2,3% +0,3 pp 2,9%
SP 18 2,0% 2,2% −0,2 pp 2,3%
Partij voor de Dieren 10 1,1% 1,2% −0,0 pp 2,4%
DENK 9 1,0% 1,0% −0,0 pp 2,4%
JA21 7 0,8% 0,6% +0,2 pp 3,3%
Volt 7 0,8% 0,7% +0,1 pp 2,7%
BVNL / Groep Van Haga 4 0,4% 0,4% +0,0 pp 2,6%
BIJ1 3 0,3% 0,1% +0,2 pp 6,1%
Splinter 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 6,9%
50PLUS 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,2%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 11,1%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Kampen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +7,1 pp meer dan gemiddeld in Kampen.
  • Qua gewicht is dit het 23e van de 36 stembureaus: 2,5% van alle geldige stemmen in Kampen en 0,0088% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 39 stemmen in Kampen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Kampen

Alle stembureaus in Kampen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.