Stembureau Stembureau Almere College/ISK in Kampen (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 8265 HZ · Wijk Kampen

Hier zijn 920 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 25,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 237 25,8% 24,4% +1,3 pp 2,7%
Nieuw Sociaal Contract 158 17,2% 14,7% +2,5 pp 3,0%
VVD 105 11,4% 8,9% +2,5 pp 3,3%
GroenLinks-PvdA 91 9,9% 8,7% +1,2 pp 2,9%
ChristenUnie 75 8,2% 8,8% −0,6 pp 2,4%
BBB 55 6,0% 6,3% −0,3 pp 2,5%
SGP 47 5,1% 10,4% −5,3 pp 1,3%
CDA 36 3,9% 5,7% −1,8 pp 1,8%
D66 26 2,8% 2,8% −0,0 pp 2,6%
SP 25 2,7% 2,2% +0,5 pp 3,2%
Forum voor Democratie 16 1,7% 2,3% −0,6 pp 1,9%
Volt 16 1,7% 0,7% +1,0 pp 6,3%
Partij voor de Dieren 14 1,5% 1,2% +0,4 pp 3,4%
DENK 7 0,8% 1,0% −0,3 pp 1,9%
BVNL / Groep Van Haga 3 0,3% 0,4% −0,1 pp 2,0%
JA21 2 0,2% 0,6% −0,4 pp 0,9%
Piratenpartij - De Groenen 2 0,2% 0,0% +0,2 pp 11,8%
Splinter 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 6,9%
50PLUS 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,2%
PartijvdSport 1 0,1% 0,1% +0,1 pp 5,0%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 6,7%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Kampen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier −5,3 pp minder dan gemiddeld in Kampen.
  • Qua gewicht is dit het 22e van de 36 stembureaus: 2,6% van alle geldige stemmen in Kampen en 0,0089% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 38 stemmen in Kampen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Kampen

Alle stembureaus in Kampen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.