Stembureau Stembureau Impact in Kampen (2025)
Postcode 8263 AH · Wijk Kampen
Hier zijn 989 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 31,6% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 313 | 31,6% | 16,8% | +14,9 pp | 5,2% |
| VVD | 112 | 11,3% | 9,1% | +2,3 pp | 3,5% |
| CDA | 104 | 10,5% | 17,0% | −6,5 pp | 1,7% |
| JA21 | 83 | 8,4% | 5,8% | +2,6 pp | 4,0% |
| SGP | 71 | 7,2% | 11,5% | −4,3 pp | 1,7% |
| D66 | 69 | 7,0% | 9,2% | −2,2 pp | 2,1% |
| Forum voor Democratie | 67 | 6,8% | 5,7% | +1,0 pp | 3,3% |
| GroenLinks-PvdA | 44 | 4,4% | 7,3% | −2,8 pp | 1,7% |
| ChristenUnie | 39 | 3,9% | 8,3% | −4,3 pp | 1,3% |
| BBB | 33 | 3,3% | 3,5% | −0,2 pp | 2,6% |
| 50PLUS | 12 | 1,2% | 1,0% | +0,2 pp | 3,4% |
| SP | 12 | 1,2% | 1,4% | −0,2 pp | 2,4% |
| DENK | 9 | 0,9% | 1,0% | −0,1 pp | 2,5% |
| Partij voor de Dieren | 9 | 0,9% | 1,0% | −0,1 pp | 2,5% |
| BVNL | 3 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 5,8% |
| NSC | 3 | 0,3% | 0,3% | −0,0 pp | 2,4% |
| Volt | 2 | 0,2% | 0,5% | −0,3 pp | 1,1% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 2,5% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 5,3% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 5,9% |
| Vrij Verbond | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 20,0% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrede voor Dieren | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Kampen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +14,9 pp meer dan gemiddeld in Kampen.
- Qua gewicht is dit het 18e van de 36 stembureaus: 2,8% van alle geldige stemmen in Kampen en 0,0095% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 36 stemmen in Kampen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Kampen
- Stembureau De Schalmei 995 stemmen · CDA 19%
- Stembureau Sporthal KHC 3 971 stemmen · CDA 18%
- Stembureau Wijkcentrum Reyersdam 1.024 stemmen · PVV 33%
- Stembureau De Ommeland 966 stemmen · PVV 24%
- Stembureau Bovenkerk 1.045 stemmen · GroenLinks-PvdA 15%
- Stembureau Oosterholthoeve 1 945 stemmen · SGP 26%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.