Stembureau Stembureau Impact in Kampen (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 8263 AH · Wijk Kampen

Hier zijn 1.032 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 43,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 451 43,7% 24,4% +19,3 pp 5,2%
Nieuw Sociaal Contract 123 11,9% 14,7% −2,8 pp 2,4%
VVD 100 9,7% 8,9% +0,7 pp 3,2%
SGP 61 5,9% 10,4% −4,5 pp 1,7%
BBB 54 5,2% 6,3% −1,1 pp 2,4%
ChristenUnie 50 4,8% 8,8% −3,9 pp 1,6%
GroenLinks-PvdA 47 4,6% 8,7% −4,2 pp 1,5%
CDA 36 3,5% 5,7% −2,2 pp 1,8%
Forum voor Democratie 27 2,6% 2,3% +0,3 pp 3,3%
D66 18 1,7% 2,8% −1,1 pp 1,8%
SP 17 1,6% 2,2% −0,6 pp 2,2%
Partij voor de Dieren 13 1,3% 1,2% +0,1 pp 3,2%
JA21 11 1,1% 0,6% +0,5 pp 5,1%
DENK 6 0,6% 1,0% −0,5 pp 1,6%
Volt 6 0,6% 0,7% −0,1 pp 2,3%
BVNL / Groep Van Haga 4 0,4% 0,4% −0,0 pp 2,6%
50PLUS 2 0,2% 0,2% −0,0 pp 2,4%
BIJ1 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 4,1%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 11,1%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 7,7%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 6,7%
Splinter 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 3,4%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Kampen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +19,3 pp meer dan gemiddeld in Kampen.
  • Qua gewicht is dit het 18e van de 36 stembureaus: 2,9% van alle geldige stemmen in Kampen en 0,0100% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 34 stemmen in Kampen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Kampen

Alle stembureaus in Kampen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.