Stembureau WOC gebouw (Wijk Onderwijs Centrum) in IJsselstein (2025)
Postcode 3404 EX · Wijk IJsselstein
Hier zijn 1.571 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 20,5% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 322 | 20,5% | 19,5% | +1,0 pp | 7,9% |
| VVD | 306 | 19,5% | 18,8% | +0,6 pp | 7,8% |
| PVV | 269 | 17,1% | 15,8% | +1,3 pp | 8,2% |
| GroenLinks-PvdA | 168 | 10,7% | 10,1% | +0,5 pp | 8,0% |
| CDA | 149 | 9,5% | 12,2% | −2,7 pp | 5,9% |
| JA21 | 107 | 6,8% | 6,8% | −0,0 pp | 7,6% |
| Forum voor Democratie | 77 | 4,9% | 4,1% | +0,8 pp | 9,1% |
| DENK | 56 | 3,6% | 2,6% | +1,0 pp | 10,5% |
| SP | 23 | 1,5% | 1,3% | +0,2 pp | 8,6% |
| BBB | 22 | 1,4% | 1,6% | −0,2 pp | 6,6% |
| Partij voor de Dieren | 18 | 1,1% | 1,3% | −0,2 pp | 6,6% |
| 50PLUS | 14 | 0,9% | 1,7% | −0,8 pp | 4,0% |
| Volt | 11 | 0,7% | 0,8% | −0,1 pp | 7,0% |
| ChristenUnie | 10 | 0,6% | 1,3% | −0,7 pp | 3,6% |
| BIJ1 | 7 | 0,4% | 0,2% | +0,2 pp | 14,6% |
| SGP | 5 | 0,3% | 0,7% | −0,4 pp | 3,2% |
| NSC | 4 | 0,3% | 0,4% | −0,2 pp | 4,7% |
| NL PLAN | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 9,1% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 5,6% |
| Vrij Verbond | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 33,3% |
| BVNL | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrede voor Dieren | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel IJsselstein, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: CDA haalde hier −2,7 pp minder dan gemiddeld in IJsselstein.
- Qua gewicht is dit het 3e van de 18 stembureaus: 7,6% van alle geldige stemmen in IJsselstein en 0,0151% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 13 stemmen in IJsselstein komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in IJsselstein
- Stadhuis 1.871 stemmen · D66 22%
- Sporthal het Heem stembureau 11 1.492 stemmen · VVD 21%
- Tramzicht 1.948 stemmen · VVD 21%
- Sporthal Poortdijk 1.209 stemmen · VVD 19%
- Ver.gebouw De Groene Olijftak 1.208 stemmen · VVD 20%
- Sporthal het Heem stembureau 12 1.146 stemmen · D66 19%
Alle stembureaus in IJsselstein
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.