Stembureau Sporthal het Heem stembureau 12 in IJsselstein (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 3401 GX · Wijk IJsselstein

Hier zijn 1.146 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 18,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 215 18,8% 19,5% −0,8 pp 5,3%
VVD 205 17,9% 18,8% −0,9 pp 5,2%
PVV 162 14,1% 15,8% −1,7 pp 4,9%
CDA 144 12,6% 12,2% +0,3 pp 5,7%
GroenLinks-PvdA 121 10,6% 10,1% +0,4 pp 5,7%
JA21 102 8,9% 6,8% +2,1 pp 7,2%
Forum voor Democratie 39 3,4% 4,1% −0,7 pp 4,6%
BBB 28 2,4% 1,6% +0,8 pp 8,4%
SGP 26 2,3% 0,7% +1,5 pp 16,8%
ChristenUnie 22 1,9% 1,3% +0,6 pp 7,9%
50PLUS 19 1,7% 1,7% −0,0 pp 5,5%
Volt 16 1,4% 0,8% +0,6 pp 10,2%
Partij voor de Dieren 14 1,2% 1,3% −0,1 pp 5,1%
SP 14 1,2% 1,3% −0,1 pp 5,2%
NSC 9 0,8% 0,4% +0,4 pp 10,6%
DENK 5 0,4% 2,6% −2,1 pp 0,9%
BIJ1 2 0,2% 0,2% −0,1 pp 4,2%
LP 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 5,3%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 5,6%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 3,7%
BVNL 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel IJsselstein, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: JA21 haalde hier +2,1 pp meer dan gemiddeld in IJsselstein.
  • Qua gewicht is dit het 7e van de 18 stembureaus: 5,5% van alle geldige stemmen in IJsselstein en 0,0110% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 18 stemmen in IJsselstein komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in IJsselstein

Alle stembureaus in IJsselstein

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.