Stembureau Stadhuis in IJsselstein (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3401 BK · Wijk IJsselstein

Hier zijn 1.871 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 22,0% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 412 22,0% 24,2% −2,2 pp 8,3%
VVD 409 21,9% 21,4% +0,4 pp 9,3%
GroenLinks-PvdA 286 15,3% 13,5% +1,8 pp 10,3%
Nieuw Sociaal Contract 228 12,2% 12,5% −0,4 pp 8,8%
D66 146 7,8% 7,0% +0,8 pp 10,2%
CDA 65 3,5% 3,4% +0,0 pp 9,2%
DENK 52 2,8% 2,6% +0,2 pp 9,9%
SP 43 2,3% 2,8% −0,5 pp 7,5%
Volt 33 1,8% 1,3% +0,5 pp 12,5%
Forum voor Democratie 32 1,7% 2,0% −0,3 pp 7,6%
Partij voor de Dieren 30 1,6% 1,7% −0,1 pp 8,5%
BBB 28 1,5% 2,7% −1,2 pp 5,0%
ChristenUnie 28 1,5% 1,6% −0,1 pp 8,7%
JA21 22 1,2% 0,9% +0,3 pp 11,6%
BVNL / Groep Van Haga 16 0,9% 0,5% +0,4 pp 17,0%
50PLUS 11 0,6% 0,6% −0,0 pp 9,0%
SGP 11 0,6% 0,7% −0,1 pp 7,8%
BIJ1 10 0,5% 0,3% +0,3 pp 19,2%
Splinter 4 0,2% 0,1% +0,1 pp 19,0%
Nederland met een PLAN 2 0,1% 0,1% +0,0 pp 14,3%
PartijvdSport 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 12,5%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 12,5%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 12,5%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel IJsselstein, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −2,2 pp minder dan gemiddeld in IJsselstein.
  • Qua gewicht is dit het 1e van de 18 stembureaus: 9,1% van alle geldige stemmen in IJsselstein en 0,0182% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 11 stemmen in IJsselstein komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in IJsselstein

Alle stembureaus in IJsselstein

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.