Stembureau Wijkcentrum Holleblok in Huizen (2025)
Postcode 1273 EG · Wijk Huizermaat West en Zuid
Hier zijn 2.270 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 19,5% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 442 | 19,5% | 18,1% | +1,4 pp | 9,6% |
| VVD | 377 | 16,6% | 19,4% | −2,8 pp | 7,6% |
| PVV | 336 | 14,8% | 13,4% | +1,4 pp | 9,8% |
| CDA | 261 | 11,5% | 13,6% | −2,1 pp | 7,5% |
| GroenLinks-PvdA | 240 | 10,6% | 9,6% | +0,9 pp | 9,8% |
| JA21 | 142 | 6,3% | 6,4% | −0,1 pp | 8,7% |
| Forum voor Democratie | 115 | 5,1% | 4,7% | +0,4 pp | 9,6% |
| ChristenUnie | 69 | 3,0% | 2,9% | +0,1 pp | 9,3% |
| DENK | 54 | 2,4% | 2,0% | +0,4 pp | 10,6% |
| SP | 52 | 2,3% | 1,2% | +1,0 pp | 16,4% |
| BBB | 51 | 2,2% | 1,7% | +0,6 pp | 11,9% |
| Partij voor de Dieren | 40 | 1,8% | 1,6% | +0,2 pp | 9,7% |
| 50PLUS | 33 | 1,5% | 1,4% | +0,1 pp | 9,4% |
| SGP | 19 | 0,8% | 1,9% | −1,0 pp | 4,0% |
| Volt | 16 | 0,7% | 0,9% | −0,2 pp | 6,8% |
| NSC | 6 | 0,3% | 0,3% | −0,1 pp | 7,4% |
| BVNL | 5 | 0,2% | 0,2% | +0,0 pp | 9,1% |
| Vrede voor Dieren | 5 | 0,2% | 0,2% | +0,1 pp | 12,2% |
| NL PLAN | 4 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 30,8% |
| BIJ1 | 2 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 3,4% |
| Piratenpartij | 1 | 0,0% | 0,1% | −0,0 pp | 4,2% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Huizen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −2,8 pp minder dan gemiddeld in Huizen.
- Qua gewicht is dit het 2e van de 20 stembureaus: 8,9% van alle geldige stemmen in Huizen en 0,0218% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 11 stemmen in Huizen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Huizen
- Meentkerk 2.376 stemmen · D66 18%
- Gemeentehuis 1.838 stemmen · VVD 20%
- Gymzaal Ellertsveld 1.774 stemmen · D66 20%
- Kruiskerk 1.616 stemmen · VVD 23%
- Voor Anker 1.590 stemmen · VVD 25%
- De Rustmaat 1.439 stemmen · PVV 18%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.