Stembureau Wijkcentrum Holleblok in Huizen (2023)
Postcode 1273 EG · Wijk Huizermaat West en Zuid
Hier zijn 2.451 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 21,9% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 536 | 21,9% | 21,5% | +0,4 pp | 9,7% |
| VVD | 423 | 17,3% | 21,1% | −3,8 pp | 7,8% |
| GroenLinks-PvdA | 347 | 14,2% | 12,3% | +1,9 pp | 11,0% |
| Nieuw Sociaal Contract | 330 | 13,5% | 12,8% | +0,6 pp | 10,0% |
| D66 | 171 | 7,0% | 7,0% | −0,0 pp | 9,5% |
| BBB | 85 | 3,5% | 2,6% | +0,9 pp | 12,6% |
| SP | 81 | 3,3% | 2,5% | +0,8 pp | 12,6% |
| Forum voor Democratie | 80 | 3,3% | 2,5% | +0,7 pp | 12,2% |
| CDA | 78 | 3,2% | 4,2% | −1,0 pp | 7,2% |
| ChristenUnie | 67 | 2,7% | 3,5% | −0,7 pp | 7,5% |
| DENK | 59 | 2,4% | 2,1% | +0,3 pp | 11,1% |
| Partij voor de Dieren | 59 | 2,4% | 2,1% | +0,3 pp | 11,1% |
| Volt | 34 | 1,4% | 1,5% | −0,1 pp | 8,6% |
| SGP | 30 | 1,2% | 1,7% | −0,5 pp | 6,7% |
| BVNL / Groep Van Haga | 26 | 1,1% | 0,6% | +0,5 pp | 16,7% |
| 50PLUS | 17 | 0,7% | 0,6% | +0,1 pp | 10,5% |
| JA21 | 14 | 0,6% | 0,8% | −0,2 pp | 7,1% |
| BIJ1 | 6 | 0,2% | 0,2% | +0,1 pp | 12,8% |
| Splinter | 4 | 0,2% | 0,1% | +0,0 pp | 11,4% |
| LP | 1 | 0,0% | 0,0% | +0,0 pp | 11,1% |
| PartijvdSport | 1 | 0,0% | 0,1% | −0,0 pp | 6,3% |
| Piratenpartij - De Groenen | 1 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 9,1% |
| Samen voor Nederland | 1 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 8,3% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Huizen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −3,8 pp minder dan gemiddeld in Huizen.
- Qua gewicht is dit het 1e van de 22 stembureaus: 9,5% van alle geldige stemmen in Huizen en 0,0238% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 11 stemmen in Huizen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Huizen
- Gemeentehuis 1.889 stemmen · PVV 22%
- Kruiskerk 1.506 stemmen · VVD 23%
- De Rustmaat 1.493 stemmen · PVV 24%
- Meentkerk (links) 1.345 stemmen · PVV 24%
- Zenderkerk 1.319 stemmen · PVV 26%
- Gymzaal Ellertsveld 1.313 stemmen · VVD 22%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.